Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Gdzie są granice intymności dziecka? Zobacz zdjęcia!

| aktualizacja: 20.08.2016 | 0

Jak można pozwolić by kilkulatka chodziła bez ubrania i to w centrum handlowym?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
naga kilkulatka w sklepie
fot. People’s Daily China
Wielu rodziców pozwala maluchom biegać bez ubranka na plaży, choć i taka decyzja niektórych oburza. Higiena dzieci, a także trwoga przed spojrzeniami (być może niewłaściwych osób) zniechęca opiekunów do pokazywania nagich dzieci. 

Nagie dziecko na plaży - czy to normalne?

Zdjęcia kilkuletniej dziewczynki spacerującej wraz z mamą po centrum handlowym wywołały spore oburzenie. Dziecko nie wygląda na maleństwo, na oko ma kilka lat i jest to taki wiek, kiedy zdecydowana większość rodziców deklaruje, że nie powinno już biegać na golaska. 


Matka dziecka (sama ubrana w sukienkę), wygląda na zupełnie niezainteresowaną faktem, że prowadzi obok siebie nagie dziecko. Jak relacjonują świadkowie zdarzenia, spokojnie robiła zakupy, nie zauważając jakie wrażenie robi na ludziach jej zupełnie naga córeczka. 

Dziecka zainteresowanie nagością

Być może jak domyślają się niektórzy, dziecko było mokre, lub brudne i matka zdecydowała się je rozebrać, ale nas takie argumenty nie przekonują. Nie twierdzimy, że nagość jest czymś złym i nie powinno się dawać dzieciom swobody w chodzeniu bez ubrań. Kwestionujemy jedynie miejsce pojawienia się nagiego dziecka, wzbudzającego w ten sposób niezdrowe zainteresowanie, o czym świadczą zdjęcia robione przez świadków.Czy zdecydowałabyś się zabrać kilkuletnie nagie dziecko do supermarketu? źródło: kidspot.com.au
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?