Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Nestle


kategoria:

Dania owocowe


Pojemność: 90 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 3,69 zł
Opis produktu

Gerber, Owocowa tubka Jabłko, mango

Owocowa tubka Jabłko, mango to nowość marki Gerber. Owocowy deser w wygodnej tubce przygotowany jest z myślą o dzieciach po 6. miesiącu życia. Gładki przecier z jabłka oraz mango z dodatkiem witaminy C można wyciskać na łyżeczkę (w przypadku najmłodszych dzieci) lub jeść bezpośrednio z tubki (opcja dla dzieci starszych). Produkt nie wymaga przechowywania w temperaturze chłodniczej, może więc podróżować w torbie mamy lub taty i spokojnie czekać na moment, kiedy okaże się potrzebny.

Gdzie można kupić: Deserek będzie dostępny w sprzedaży od lipca 2016 r.
Oceny użytkowników produktu 

Gerber, Owocowa tubka Jabłko, mango

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-30 22:34

Łatwa i szybka w podatku

Tubka jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Można ją zabrać wszędzie a do tego szybko i łatwo można podać ją dziecku. Zabieramy często na spacer gdy małego dopadnie głód. Skład jest jak najbardziej w porządku. Mam pewność że podaje to co najlepsze.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-10 08:00

Smaczna tuba gdy dopadnie malucha mały głód przed posiłkiem

Fajna i wygodna tubka. Ma delikatna i gładką konsystencję. W smaku przypomina zawarte w niej owoce. Ma skład bez substancji konserwujących i innych nie potrzebnych dodatków. Maluch sam może z niej pić. Fajnie się sprawdza jako deser czy przekąska pomiędzy posiłkami. Można go zabrać ze sobą na spacer i wyjazd.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-04 15:33

pyszny mus

Mus owocowy to fantastyczny produkt zamknięty w bardzo poręcznym i wygodnym opakowaniu. Doskonałe połączenie owoców. Wspaniale można się nim delektować zarówno w domu jak i na spacerze czy też podczas podróży autem. Moja córeczka bardzo lubi wszystkie owoce zamknięte w tubach. przyznam smak jest rewelacyjny i bardzo delikatny. Stworzony z ekologicznych owoców pozbawionych jakichkolwiek wspomagaczy. Super deserek.
Pojemnośc idealna dla dziecka na jeden poczęstunek.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-02-06 12:31

ciekawy

Wygodny sposób podania dziecku owoców. Smak mango jest niespotykany w deserkach dla dzieci. Mojemu synowi bardzo posmakowało. Ciekawa alternatywa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?