Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nestle


kategoria:

Dania owocowe


Pojemność: 90 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 3,49 zł
Opis produktu

Gerber, Owocowy deserek z musli w tubce Gruszka, banan, malina

Owocowy deserek z musli w tubce Gruszka, banan, malina to przepyszny mus owocowy polecany dzieciom po 6. miesiącu życia. Deserek łączy w sobie smak pysznych, rosnących w Polsce owoców (gruszka, malina) z ich tropikalnym kuzynem bananem oraz delikatnie zmielonymi ziarnami owsa i pszenicy. 
Owocowy deserek w tubce doskonale sprawdzi się podczas spaceru, podróży (nie trzeba ich przechowywać w lodówce). Forma opakowania (tubka) sprawia, że starsze dziecko, które może już deserek jeść samodzielnie, ma do niego łatwy dostęp (bez ryzyka wybrudzenia się) i może go zjeść tyle, ile chce. Resztę można zakręcić i przechować w lodówce na później (do 24 godzin).

Gdzie można kupić: strona Zdrowy start w przyszłość
Oceny użytkowników produktu 

Gerber, Owocowy deserek z musli w tubce Gruszka, banan, malina

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna  Maria LEMAN
Anna Maria LEMAN

2017-11-12 12:52

deserek z musli

Deserek to połączenie dobrze znanych rosnących w Polsce owoców (jabłek, gruszek, malin, winogron) z ich tropikalnymi kuzynami (bananem, ananasem) oraz delikatnie zmielonych ziaren owsa i pszenicy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Paulina Willecka
Paulina Willecka

2017-10-24 14:47

Polecam

Deser w postaci musiku idealnie sprawdza się nie tylko w domu, ale także w czasie spaceru czy wyjazdu. Delikatny owocowy smak sprawia, że dziecko chętnie po niego sięga, natomiast prosty i witaminowy skład powoduje, że mama również chętnie po niego sięga. Smaczna i zdrowa przekąska

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-15 10:47

super

Deserek o smaku gruszki, banana i malin to pyszna przekąska dla dziecka. Mus z owoców jest gładki a dodatek zmielonego musli sprawia że taka tubka jest bardziej pożywna i zawiera więcej witamin. Idealna na spacer czy wycieczkę. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anita Sz
Anita Sz

2017-09-14 18:02

Najciekawsza propozycja smakowa

Jest to zdecydowanie najciekawsza propozycja smakowa oferowana przez firmę Gerber. Oprócz gruszki, bananów i jabłek w składzie znajduje się musli. Konsystencja musu odpowiednia. Moje dziecko je samodzielnie deserek wyciskając z elastycznej tubki. Mozna zamknąć opakowanie, jesli dziecko nie zje całego deserku. Przyznam jednak szczerze, że nam się to jeszcze nie zdażyło. Córeczka zawsze je musy do końca. Minusem jest słaba dostępność tego smaku w sklepach.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?