Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Gimnastyka przestrzeni - warsztaty w Muzeum Sztuki

| aktualizacja: 08.01.2013 | 0

12.01.2013r., godz. 11.11 i 13.13 Muzeum Sztuki w Łodzi zaprasza na warsztaty towarzyszące wystawie "Korespondencje"

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
muzeum sztuki w łodzi
Warsztat towarzyszy wystawie „Korespondencje. Sztuka nowoczesna i uniwersalizm”. Kuratorzy: Małgorzata Ludwisiak, Jarosław Lubiak.
Zakręcony warsztat o zagmatwanych sposobach na modernistyczne skręcanie tego, co płaskie i tego, co oczywiste. Uczestnicy zostaną zaproszeni do trzech zabaw w wymiarze 3D – będą powstawać rzeczy Duże, Dziwne i Dające do myślenia!
Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w g. 8.00 – 16.00.
Prowadzi Barbara Kaczorowska

Pół kwadrata małolata to warsztaty dla dzieci, którym nie straszna jest ani sztuka współczesna, ani półtorej godziny bez mamy czy taty. Bo na te spotkania w soboty o g. 11:11 dorosłym „wstęp wzbroniony” – w końcu najmłodsi też muszą odpocząć od ciągłej opieki. Warsztaty w cyklu „Pół kwadrata małolata” przygotowane są specjalnie dla dzieci w wieku 7-9 lat. A dorośli w tym samym czasie zapraszani są na „Korespondencje” – cykl wykładów o sztuce.

Familia do kwadratu to spotkania dla całej rodziny. Co tydzień w soboty o g. 13:13 na półtorej godziny z małych i dużych tworzą się dwuosobowe zespoły, które mierzą się ze sztuką współczesną. Warsztaty skonstruowane są specjalnie w taki sposób, by dzieci, wnuki, siostrzenice czy bratankowie mogli pomóc rodzicom, dziadkom, ciociom i stryjkom (nawet starszemu rodzeństwu) w najróżniejszych zadaniach. Scenariusze cyklu „Familia do kwadratu” pomyślane są dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat.

ms2
ul. Ogrodowa 19 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?