Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Global Cosmed


kategoria:

Płyny, żele i mydła do mycia i kąpieli


Pojemność: 400 ml/g
Ocena:
3 oceny

Cena: 8 zł
Opis produktu

Bobini, Szampon i płyn do kąpieli 2w1 Super piłkarz

Szampon i płyn do kąpieli 2w1 Super piłkarz Bobini to preparat pielęgnacyjny dla małych sportowców. Po dniu pełnym wrażeń pachnąca piana doskonale umyje skórę i włosy, nie drażniąc oczu. Skóra pozostaje nawilżona, a wyciąg z rumianku złagodzi jej podrażnienia. Produkt przebadany dermatologicznie. Produkt zawiera w swoim składzie surowce certyfikowane przez ECO-CERT.

Gdzie można kupić: sklep internetowy superkoszyk.pl
Oceny użytkowników produktu 

Bobini, Szampon i płyn do kąpieli 2w1 Super piłkarz

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-28 23:03

wydajny i tani!

Bardzo dobry i wydajny. Sprawdza się zarówno jako szampon, jak i płyn do kąpieli. Bardzo ładnie się pieni i ma przyjemny zapach. Jak wiadomo, dzieci bardzo lubią same nalewać sobie taki płyn więc, jak na taką ilość (400ml) ma bardzo przystępną cenę. Polecam wszystkim maluchom i starszakom.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Biegun
Joanna Biegun

2014-11-08 00:03

Bardzo wydajny

Bardzo dobry i wydajny. Sprawdza się zarówno jako szampon, jak i płyn do kąpieli. Bardzo ładnie się pieni i ma przyjemny zapach. Jak wiadomo, dzieci bardzo lubią same nalewać sobie taki płyn więc, jak na taką ilość ma bardzo przystępną cenę. Polecam wszystkim maluchom i starszakom.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dorota Kropidłowska-Żywicka
Dorota Kropidłowska-Żywicka

2014-09-08 08:43

Mieszne uczucia

Produkt nie jest najgorszej jakości. zadawala mnie wydajność. Bardzo ładnie pachnie i ładnie się pieni. Bardzo dużym minusem jest to, że strasznie plącze włosy. Chociaż często go kupuję dla starszych dzieci, to jednak zawsze mam ten sam problem-czyli jak rozczesać włosy siostrzenicy. Potrzeba do tego dużo czasu i cierpliwości. Dzieciaki uwielbiają się w nim kąpać. Stwierdzam, że produkt nie jest zły do kąpieli i mycia ciała, ale do włosów jest okropny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?