Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Unilever


kategoria:

Dania obiadowe


Pojemność: 20 ml/g
Autor:
Ocena:
3 oceny

Cena: 1,49 zł
Opis produktu

Knorr, Gorący Kubek (różne smaki)

Już pierwsze spojrzenie na Gorący Kubek Knorr pozwala zauważyć gruntowną przemianę produktu. Bardziej naturalnie wyglądające i nowoczesne opakowanie jest tylko jedną z kilku wprowadzonych zmian. Zmieniona kompozycja Gorącego Kubka, bazująca na składnikach pochodzących ze zrównoważonych upraw, pozwoliła zachować charakterystyczny i dobrze znany smak bez konieczności dodawania sztucznych ulepszaczy. Już w dotychczasowej recepturze Gorącego Kubka Knorr nie pojawiały się środki konserwujące, a teraz w jego nowej wersji wyeliminowano dodatkowo glutaminian sodu. Ponadto zawartość soli w Gorącym Kubku obniżona została o 24% w stosunku do tych samych produktów dostępnych na rynku w 2005 roku.
16 wariacji smakowych sprawia, że Gorący Kubek jest znakomitą przekąską, po którą można sięgnąć zarówno w pracy, podczas przerwy pomiędzy posiłkami, ale także gdy jesteśmy wyjątkowo zajęci i nie mamy czasu na przygotowanie innych dań. Oto ulepszony, i wciąż tak samo smaczny, Gorący Kubek Knorr.

Gdzie można kupić: sklep internetowy ezakupy.tesco.pl
Oceny użytkowników produktu 

Knorr, Gorący Kubek (różne smaki)

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-27 18:09

super

Sprawdzają się świetnie na wyjazdach czy też obozach, gdzie potrzebujemy odrobinę ciepłego posiłku. Wiadomo wartości zdrowotnych nam nie da aczkolwiek świetnie nadaje się na delikatną przekąskę. Czasem mąż w pracy zajadał się.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-12 19:12

Szybki posiłek

Zupy w smaku są dobre. Mają nie najgorszy skład. Są łatwe i szybkie w przygotowaniu. Super się sprawdzają gdy nie mamy czasu na przygotowanie jakiegoś posiłku. U mnie sprawdzały się na studiach. Są dostępne w atrakcyjnej cenie. Mają różne smaki więc na każdy dzień jest co innego.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-15 12:26

Całkiem smaczne.

Te kubki pamiętam jeszcze z czasów studiów. Natomiast w chwili obecnej często kupuje je dla męża. Są to jedne z lepszych gotowych zupek w proszku. Mają całkiem dobry smak. Plusem jest szybkie przygotowanie, bo wystarczy zalać gorąca wodą. Najbardziej lubimy pomidorową i rosół.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?