Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Politan


kategoria:

Pojemniki do przechowywania żywności


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 5,99 zł
Opis produktu

Gosia, Woreczki z suwakiem dla dzieci

Woreczki z suwakiem to propozycja marki Gosia przygotowana specjalnie z myślą o dzieciach. Woreczki idealnie sprawdzą się podczas wyjścia na basen, do zapakowania drugiego śniadania czy przekąsek do szkoły lub na wycieczkę, a także do przechowywania różnych dziecięcych skarbów.
Woreczki z suwakiem są szczelne, pojemne (1,5 l). 
Woreczki pełnią jeszcze jedną funkcję – pomagają dzieciom w nauce ortografii. Są one zadrukowane słówkami i zwrotami, których pisownia sprawia dzieciom trudność. Ponadto na woreczku jest pole do opisu, na którym możemy dopisywać inne trudne wyrazy czy zwroty.   

Gdzie można kupić: sklep internetowy dodomku.pl
Oceny użytkowników produktu 

Gosia, Woreczki z suwakiem dla dzieci

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-30 13:01

Super

Bardzo fajne woreczki. Świetne na drugie śniadanie lub inne przekąski do szkoły czy na spacer lub w podróż. Dziecko może w nich też swoje rzeczy trzymać. Napisane na nich trudne wyrazy pomagają dzieciom w nauce trudnych słów. Dziecko więcej słów poznaje i ich pisanie jest dla niego prościejsze. Dodatkowo może swoje dopisać.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-23 18:48

fajne

Woreczki są świetne, ostatnio zakupiłam i jestem przyznam bardzo zadowolona. Świetne na dziecięce przysmaki, kanapki czy tez inne smakołyki ktore możemy po porcjować sobie na mniejsze części np. na wyjazd na obóz , camping czy też rodzinną wycieczkę rowerową. łatwe do zamykania i otwierania, poręczne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?