Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Politan


kategoria:

Pojemniki do przechowywania żywności


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 5,99 zł
Opis produktu

Gosia, Woreczki z suwakiem dla dzieci

Woreczki z suwakiem to propozycja marki Gosia przygotowana specjalnie z myślą o dzieciach. Woreczki idealnie sprawdzą się podczas wyjścia na basen, do zapakowania drugiego śniadania czy przekąsek do szkoły lub na wycieczkę, a także do przechowywania różnych dziecięcych skarbów.
Woreczki z suwakiem są szczelne, pojemne (1,5 l). 
Woreczki pełnią jeszcze jedną funkcję – pomagają dzieciom w nauce ortografii. Są one zadrukowane słówkami i zwrotami, których pisownia sprawia dzieciom trudność. Ponadto na woreczku jest pole do opisu, na którym możemy dopisywać inne trudne wyrazy czy zwroty.   

Gdzie można kupić: sklep internetowy dodomku.pl
Oceny użytkowników produktu 

Gosia, Woreczki z suwakiem dla dzieci

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna
Anna

2017-11-01 20:07

Niezastąpione!

Woreczki z suwakiem marki Gosia ratują moją torebkę przed bałaganem! Idealne do przechowywania smakołyków, leków czy drobnych zabawek. Dzięki praktycznemu suwakowi, mam pewność, że rzeczy są zabezpieczone, nie dostanie się do nich brud, a także nie pomieszają się w torebce. Mocne, dobrze wykonane!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-30 13:01

Super

Bardzo fajne woreczki. Świetne na drugie śniadanie lub inne przekąski do szkoły czy na spacer lub w podróż. Dziecko może w nich też swoje rzeczy trzymać. Napisane na nich trudne wyrazy pomagają dzieciom w nauce trudnych słów. Dziecko więcej słów poznaje i ich pisanie jest dla niego prościejsze. Dodatkowo może swoje dopisać.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-23 18:48

fajne

Woreczki są świetne, ostatnio zakupiłam i jestem przyznam bardzo zadowolona. Świetne na dziecięce przysmaki, kanapki czy tez inne smakołyki ktore możemy po porcjować sobie na mniejsze części np. na wyjazd na obóz , camping czy też rodzinną wycieczkę rowerową. łatwe do zamykania i otwierania, poręczne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?