Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Gra detektywistyczna z Lassem i Mają

| aktualizacja: 22.02.2012 | 0

23,24.02.2012r., godz.12:00-16:00 Wydawnictwo Zakamarki i IKEA zapraszają na grę detektywistyczną inspirowaną najnowszą częścią przygód Lassego i Mai Tajemnicą miłości.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
zakamarki
UWAGA! Grę można rozpocząć do godz. 15:00. Punkt startowy znajdziecie na parterze obok Sklepiku Szwedzkiego, niedaleko od Smalandii. Punkty z zadaniami znajdują się na pierwszym piętrze sklepu.

Wspólnie przez cztery godzin będziemy śledzić, tropić, rozwiązywać zagadki. Będziemy detektywami. Na każdego uczestnika zabaw czeka mała niespodzianka. Odbędzie się również kiermasz książek Wydawnictwa Zakamarki. Klubowicze programu IKEA FAMILY będą mogli zakupić wszystkie tytuły z rabatem 15%.

Wydarzenie organizowane jest w związku z partnerstwem Wydawnictwa Zakamarki i salonu IKEA w ramach programu IKEA FAMILY.

IKEA POZNAŃ
ul. Szwedzka 10 61-285
Poznań

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer 513 340 768 Książki z rabatem 15% z kartą IKEA FAMILY dostępne w Poznaniu takżę w: księgarni W Drodze na Deptaku księgarni Między Słowami kawiarni Motylarnia salonie fryzjerskim Czuprynka.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się




Zapomniałeś hasła?