Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Graco


kategoria:

Łóżeczka i kołyski (w tym łóżeczka turystyczne i kojce)


Ocena:
2 oceny

Cena: 470 zł
Opis produktu

Graco, Łóżeczko turystyczne Contour Electra Deluxe

Łóżeczko turystyczne, które może służyć jako kojec. Najbardziej luksusowy model kojca Graco. Zaokrąglona rama łóżka, szybki i wygodny system składania. Wyjmowana półka na drobiazgi, pudełko na środki czystości, pudełko na chusteczki. W zestawie przewijak. Wzmocniony materac, budka, miękki pałąk z zabawkami przytwierdzony do budki, wyjmowane podwieszane łóżeczko dla dzieci do 7 kg. Wibracje w materacu programowane czasowo. Wyjmowany panel sterujący nocnym oświetleniem, muzyką i wibracjami. Przezroczysta siatka na ściankach zwiększająca widoczność. Rogi zakończone zaokrąglonym plastikiem.
Wymiary: rozłożone 117 x 75 x 100 cm; złożone 35 x 35 x 77 cm
Oceny użytkowników produktu 

Graco, Łóżeczko turystyczne Contour Electra Deluxe

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Karolina Ławska
Karolina Ławska

2015-07-31 23:38

wielofunkcyjny

Mieszkając jedną noga w Polsce jedną zagranicą bez łóżeczka turystycznego nie dalibyśmy rady. Zdecydowaliśmy się na ten model ze względu na róznorodności funkcji. Przewijak w komplecie. Melodyjki i wibracje pomagają dziecku w uśnięciu. Materiał łatwo się czyści a łóżeczko po zwinięciu nie zajmuje dużo miejesca

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-11 18:48

łóżeczko

Bardzo ładny i kolorowy produkt stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych . Świetny wizualny wygląd doskonale sprawdza się w dziecinnym pokoiku . Kolorowe zdobienia zadowolą tak samo dorosłego jak i malutkiego użytkownika . Jak dla mnie ocena to piątka z plusem .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?