Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Granna


kategoria:

Gry planszowe


Autor: Alicja
Ocena:
5 ocen

Cena: 50 zł
Opis produktu

Granna, Gra planszowa Superfarmer

Gra wymyślona w 1943 roku przez profesora matematyki Karola Borsuka. Ręcznie wykonywana i sprzedawana pod nazwą „Hodowla Zwierzątek” poprzez pocztę pantoflową, pozwalała mu utrzymać się przez trudne lata okupacji. Jedynie jeden egzemplarz przetrwał Powstanie Warszawskie. Przez lata zapomniana, w 1997 roku została wydana przez firmę Granna i stała się światowym przebojem. Sprzedano już milion egzemplarzy! Doczekała się wielu wersji (m.in. „Superfarmer de Lux”, „Rancho”). Teraz dostępna z pięknymi ilustracjami Piotra Sochy. Młodsze dzieci uczy podstaw matematyki: dodawania, mnożenia, dzielenia, a starszych – zasad rachunku prawdopodobieństwa, podejmowania decyzji, analizowania sytuacji i oceniania ryzyka, tworzenia strategii i przewidywania skutków własnych decyzji, czyli samych cennych umiejętności.

Historię gry można zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=kfM-W8X_5tY
Oceny użytkowników produktu 

Granna, Gra planszowa Superfarmer

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-24 07:34

Super

Jedna z lepszych gier planszowych jaką kiedykolwiek graliśmy z dziećmi. Można bardzo miło spędzić czas w gronie rodziny bądź znajomych a przy tym poprzez zabawę nauczyć się podstaw matematyki co przyda się każdemu dziecku. Pięknie wykonana w przystępnej cenie Więc polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia Pacyna
Asia Pacyna

2017-08-11 11:05

polecam

Uwielbiamy gry planszowe, szczególnie w okresie jesienno zimowym popołudniami siadamy całą rodziną i gramy :) Gry planszowe uczą dzieci wielu przydatnych rzeczy liczenie, zdrowa rywalizacja, cierpliwość itp. Superfarmer to świetna gra dla całej rodziny, kolorowa uczy dzieci liczenia dodawania, mnożenia i dzielenia a starsze dzieci poznają dzięki niej zasady rachunku prawdopodobieństwa itp...bardzo lubie połączenie nauki i zabawy dlatego bardzo polecam :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-14 20:16

rewelacyjna

Wspaniala gra planszowa. ogólnie uwielbiam takie gry gdyż uczą one dzieci przestrzegania ustalonych zasad, zachęcają do cierpliwości, myślenia przyczynowo-skutkowego, przewidywania a także analizowania. Uczą zdrowej rywalizacji i radzenia sobie z porażką. Gra dodatkowo uczy pojęć matematycznych przez co dziecko bardziej polubi dodawanie, mnożenie dzielenie i tak dalej.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-03-31 23:13

Zabawa dla wszystkich

Gra jest tak dostosowana że zarówno maluchy jak i starsze dzieci mogą w nią grać. Gra wciąga dziecko w świat zabawy. Można w nią grać i grać. Czas szybko ucieka. O wygranej decyduje los, wiec dziecko uczy się że nie zawsze się wygrywa. Dzięki temu maluch umie pogodzić się z przegraną. Takie łagodne wprowadzenie do obcowania z innymi dziećmi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Sulich-Kosiec
Magdalena Sulich-Kosiec

2017-03-21 15:15

Nieprzewidywalna

"Wypasiona" wersja Farmera. Uczy kalkulowania i dokonywania wyborów. Ale jest nieprzewidywalna, nie da się specjalnie przegrywać, żeby dziecko mogło wygrać. O wszystkim decyduje los, a właściwie kostki. Można grać godzinami. Nigdy się nie kończy. Uczy dzieci, że raz się wygrywa, a raz przegrywa. Gra dla całej rodziny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?