Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Granna


kategoria:

Gry edukacyjne, logiczne, zręcznościowe


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 39,99 zł
Opis produktu

Granna, Gra z zapachy Nos w nos

Gra z zapachy Nos w nos Granna to polska gra dla dzieci od 4 do 8 lat autorstwa Łukasza Pogody. Nos w Nos jest grą dość osobliwą, bo polega na... wąchaniu. W zestawie znajdują się pojemniczki zapachowe oraz żetony. Nos w Nos działa prosto, wąchamy, zapamiętujemy zapach i w jednym z kilku wariantów gry losujemy żeton. Jeśli na kartoniku jest rysunek korespondujący z zapachem, który wcześniej wahaliśmy i to gracz potwierdzi to wygrywa kolejkę. Nos w nos jest grą wielowariantową. Przy użyciu kolorowych kartoników i słoiczków zapachowych możemy rozegrać kilka ciekawych potyczek, które pomagają ćwiczyć pamięć u dzieci. 
Gra Nos w nos uczy klasyfikowania, dostrzegania związków i podobieństw;  szukanie obrazków na plakacie doskonali percepcję wzrokową,  a wąchanie zapachów i łączenie ich z konkretną ilustracją pomaga doskonalić umiejętność rozróżniania zapachów. Dzięki grze Nos w nos, dziecko może w bardzo łatwy sposób zaprezentować nam swoje preferencje zapachowe, wybierając tylko te zapachy, które są przyjemne lub wręcz przeciwnie, zapachy można również układać w kolejności od najmniej lubianych do tych, które lubimy najbardziej. Korzystanie z gry Nos w nos może być również dodatkową atrakcją w trakcie zajęć logopedycznych.

Gdzie można kupić: sklep internetowy granna.pl
Oceny użytkowników produktu 

Granna, Gra z zapachy Nos w nos

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-08 15:41

Zabawa dla całej rodziny

Fajna zabawa nie tylko dla dziecka. Dziecko ma zadanie zapamiętać wiele zapachów, dostrzec w nich różnice i podobieństwa. Zabawa wciąga i rozwija. Dziecko ćwiczy pamięć, poznaje nowe zapachy i uczy się logicznego myślenia. Gra jest w atrakcyjnej cenie więc wartą ją kupić. Dziecko spędzi przy niej mile i ciekawie czas.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-30 22:10

Świetna zabawa

Gra jest bardzo fajna i na pozór łatwa. Jednak dla takiego dziecka jest to duże wyzwanie. Zapamiętać zapachy i dopasować je do rysunków może też stanowią problem dla starszych. Jest to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Plusem jest, że można w nią grać w kilku wariantach.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Sulich-Kosiec
Magdalena Sulich-Kosiec

2017-03-20 18:55

Terapeutyczna

Gra jest dość trudna jak dla 4-latka, ale nico starsze dzieci poradzą sobie dobrze. Gra, wymaga skupienia, uwrażliwia zmysł węchu, ma wiele zalet edukacyjnych i terapeutycznych, może mieć zastosowanie w terapii SI

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?