Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Granna


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
3 oceny

Cena: 89 zł
Opis produktu

Granna, Smart Games, Smart Auto, Gra logiczna

Smart Auto to drewniana gra, która rozwinie zdolności twojego dziecka. Czy twoje dziecko potrafi zbudować ciężarówkę? Jej kształt pozostaje zawsze ten sam, ale rośnie stopień trudności przy układaniu kolejnych wariantów. Czy ciężarówka jest już gotowa? Przetestujcie ją. Nie zapomnijcie, że oczy autka muszą obserwować drogę. Koordynacja ręka-oko oraz koordynacja ruchowa jest rozwijana, gdy najmłodsi gracze ustawiają klocki na podwoziu ciężarówki, a później bawią się w rajd. Będziesz zaskoczony tym, że istnieje o wiele więcej możliwości zbudowania ciężarówki z czterech klocków, niż możesz przypuszczać. Klocki mogą być układane zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej.
Oceny użytkowników produktu 

Granna, Smart Games, Smart Auto, Gra logiczna

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-30 09:42

Interesujący samochodzik

Zajęcie mają młodsze i starsze dzieci. Frajdą jest próbowanie ułożenia samochodu z obrazka. Za każdym razem można sobie podnieść poziom trudności, wiec tych możliwości jest kilka. To sprawia, że autko jest bardzo atrakcyjne. Klocki wykonane z dużą starannością. Całkowicie bezpiecze dla dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kasia Brzustewicz
Kasia Brzustewicz

2015-10-31 23:21

Dobra

Niewątpliwie ciekawa gra dla małych i dużych. Wciąga starsze dzieci, które starają się odwzorować obrazek. Młodsze lubią już złożony jeżdżący pojazd. Samochodzik jest kolorowy, wykonany z drewna, bezpieczny dla małych dzieci. Ja podczas gry wprowadzałam synka w świat kolorów i liczb, bo razem nazywaliśmy i liczyliśmy poszczególne elementy samochodu. Gra w rozsądnej cenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-21 17:44

auto

Bardzo fajna , ciekawa i bardzo kolorowa gra , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?