Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Greentom


kategoria:

Kocyki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 800 zł
Opis produktu

Greentom, 100% naturalny kocyk dla dzieci Nomad

Kocyk dla dzieci (100% naturalny) Nomad firmy Greentom został wykonany przez światowej sławy artystkę Claudy Jongstra. Nomad jest miękki i zapewnia komfort dziecku. Każdy kocyk jest unikatowy, także pod kątem kolorystyki.
Claudy Jongstra, mieszkająca na farmie na północy Holandii, do produkcji koca wykorzystała wełnę własnych owiec barwioną przy użyciu kwiatów nagietka i stanowiącą główny składnik koca. Świeże kwiaty nagietka są zbierane ręcznie z biodynamicznych ogrodów w Holandii.
W procesie barwienia kwiat uwalnia całą paletę stonowanych odcieni żółtego, zmieniając kolor wełny owiec merynosowych, owiec wrzosówek z prowincji Drenthe i kóz angorskich, a także jedwabiu i lnu.
Różnorodność uzyskiwanych odcieni świadczy o wysokiej jakości unikatowego procesu barwienia barwnikiem naturalnym. Na ostateczny odcień ma wpływ zarówno czas zbioru, jak i receptura barwnika i wykorzystanie różnego rodzaju naturalnych włókien.
Limitowana edycja kocyków Nomad jest dostępna w sklepie internetowym Greentom od kwietnia 2016 r. do wyczerpania zapasów.
 
Gdzie można kupić: sklep internetowy Greentom.com
Oceny użytkowników produktu 

Greentom, 100% naturalny kocyk dla dzieci Nomad

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?