Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Greentom


kategoria:

Spacerówki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 1000 zł
Opis produktu

Greentom, Wózek spacerowy Upp Classic

Wózek spacerowy Greentom Upp Classic jest wykonany z wysokiej jakości materiałów pochodzących z recyklingu. Rama wózka jest wykonana z recyklingowego polipropenu (PP), tkanina jest z kolei zrobiona z poddanych recyklingowi butelek plastikowych (PET). Greentom Upp Classic polecany jest dzieciom od 6. miesiąca życia do czasu, gdy osiągną wagę 18 kg. 
Wózek jest lekki, wytrzymały i łatwy w użytkowaniu, można złożyć go w poręczną paczkę w ciągu kilku sekund. Dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Do wózka dostępne są praktyczne i ekologiczne akcesoria, np. pokrowiec przeciwdeszczowy wykonany  przezroczystego plastiku (TPU) oraz poddanych recyklingowi plastikowych butelek (znajduje się on w małej torebce, którą można przymocować do ramy wózka). 
Rama wózka objęta jest dożywotnią gwarancją – wystarczy po zakupie wózka zarejestrować go na stronie producenta.

Gdzie można kupić: sklep internetowy 3kiwi.pl
Oceny użytkowników produktu 

Greentom, Wózek spacerowy Upp Classic

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-06-17 13:15

Greentom

Wózek Greentom, to wózek spacerowy bardzo lekki, zwrotny, dobrze się go prowadzi. Wykonany jest w sposób ekologiczny czyli został wykonany z butelek plastikowych. Rama wózka dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych, biała, szara i czarna, a kolorów tapicerki jeszcze więcej. Dzięki możliwości wyboru, możemy sami sobie wybrać kolorystykę wózka taką jaką chcemy. Tapicerka łatwo się czyści. Kółka są małe ale wózkiem dobrze się jeździ, prowadzi się go bardzo lekko. Składa się szybko. Jedynie do czego mogę się doczepić to za mały daszek, ale to tak bardzo nie przeszkadza, można dokupić parasolkę. Wózek nie rozkłada się do pozycji leżącej. Ogólne pięknie się prezentuje. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?