Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Grzegorz Kasdepke „Potwór”

| aktualizacja: 21.03.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
fot. materiały prasowe
Potęga dziecięcej wyobraźni, spotkanie oko w oko z dziką przyrodą i Tatry, jakich nie znacie w nowej, przezabawnie zilustrowanej książce Grzegorza Kasdepke.
Wydawnictwo Dwie Siostry i Tatrzański Park Narodowy – zapowiedź wydawnicza
Premiera: 5 kwietnia 2012


Grzegorz Kasdepke „Potwór”
Ilustracje: Piotr Socha

Przedział wiekowy: 4+
ISBN 978-83-608-5015-2
Format: 20 x 21 cm
Oprawa twarda
Objętość: 64 strony
Cena: 22 zł (w tym 5% VAT)

Życie jest pełne niespodzianek. Pomyślcie tylko: w jednej chwili człowiek jedzie z rodzicami i bratem na wakacje w góry, a w następnej – ni z tego, ni z owego budzi się we wnętrzu ogromnego potwora... Niemożliwe? Gdy ma się sześć lat i bujną wyobraźnię, wszystko jest możliwe! W dowcipnym opowiadaniu Grzegorza Kasdepke Tatry okazują się czymś zupełnie innym, niż nam się zwykle wydaje. A dzieje się to za sprawą nieokiełznanej fantazji pewnej rezolutnej dziewczynki…

Książka powstała z inicjatywy Tatrzańskiego Parku Narodowego, który jest również jej współwydawcą.

Grzegorz Kasdepke (ur. 1972) – autor ponad 30 książek dla dzieci i młodzieży, twórca słuchowisk radiowych. Przez wiele lat był redaktorem naczelnym pisma „Świerszczyk”. Za swoją twórczość literacką dla młodych czytelników otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Piotr Socha (ur. 1966) – grafik, projektant, ilustrator. Absolwent Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jeden z najpopularniejszych polskich ilustratorów prasowych, znany z rysunków pełnych poczucia humoru. Współpracuje z wieloma znaczącymi pismami, dziennikami i telewizją. Zajmuje się także projektowaniem książek, gier planszowych, audiobooków i logotypów. „Potwór” to pierwsza zilustrowana przez niego książka dla dzieci.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?