Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Halle Berry

| aktualizacja: 10.09.2008 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Halle wreszcie pokazała światu córeczkę. Czy zdecyduje się na ślub z ojcem swojego dziecka?
Na pierwsze zdjęcia córki Halle Berry (42 l.) i jej partnera Gabriela Aubry’ego (32 l.) czekał cały świat. Para nie zgodziła się na sesję zdjęciową z dzieckiem w żadnym z magazynów (a mogła dostać kilka milionów dolarów), dlatego paparazzi na każdym kroku próbowali zrobić fotografię Nahli Arieli Aubry. W końcu przyłapali Berry z córką pod koniec sierpnia w kalifornijskim zoo. Gwiazda wygląda świetnie – zaraz po porodzie wróciła do figury sprzed ciąży. Wiadomo, że Halle do końca roku chce poświęcić się dziecku, potem wraca na plan filmowy. Maleńka Nahla rośnie, rodzice zaręczyli się w maju, to teraz pora na ślub!

Ten jedyny?
Choć są parą na razie dwa lata (wcześniejsze małżeństwa Berry trwały po cztery i dwa lata), to dopiero przy Gabrielu gwiazda znalazła szczęście i bezpieczeństwo.

Do trzech razy sztuka
Aktorka wielokrotnie powtarzała, że po dwóch nieudanych małżeństwach nigdy już nie weźmie ślubu. Teraz, kiedy na jej palcu lśni pierścionek zaręczynowy od ukochanego (model Gabriel Aubry podarował jej biżuterię po swojej babci), nie można wykluczyć, że znów będzie panną młodą...

Córeczka
Półroczna Nahla ma po tacie piękne, błękitne oczy. Donatella Versace już ochrzciła ją „najpiękniejszym dzieckiem świata”.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?