Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

A.D. Multibrand


kategoria:

Podgrzewacze butelek, sterylizatory, suszarki


Ocena:
2 oceny

Cena: 79 zł
Opis produktu

Happy Family, Podgrzewacz- sterylizator z wyświetlaczem LCD

Podgrzewacz do butelek Happy Family wraz ze sterylizatorem i wyświetlaczem LCD mozna używać do podgrzewania mleka i innego jedzenia dla dziecka. Za pomocą specjalnej przykrywki (w zestawie) podgrzewacz zmienia się w sterylizator do butelek, smoczków i innych akcesoriów dla niemowląt.
Pasuje do wszystkich butelek na rynku: AVENT, Tommee Tippee, LOVI, Medela, dr Browns i wielu wielu innych! Wbudowany termostat z wyświetlaczem LCD zapewnia precyzyjne ustawienie żądanej temperatury oraz utrzymuje stałą temperaturę podgrzewanego mleka zapewniając równomierne podgrzanie bez pozostawienia gorących czy zimnych punktów.
Oceny użytkowników produktu 

Happy Family, Podgrzewacz- sterylizator z wyświetlaczem LCD

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-18 10:19

ok

dostałam parę dni temu od koleżanki, mało go używałam, więc ciężko mi na razie wystawić szczegółową opinię. Jak termostat jest ustawiony na minimum, to mało co podgrzewa (prawie nic), ale jak jest na maksimum- to super.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Myalska
Agnieszka Myalska

2014-10-09 22:55

dobry ale nie do końca

Zakupiłam podgrzewacz zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie. Zakup okazał się być ogólnie trafiony. Funkcja sterylizacji jest bardzo dobra i wygodna. Urządzenie samo informuje dźwiękiem o końcu pracy. Natomiast co do podgrzewacza, nie jestem do niego przekonana. Użyłam go kilka razy i na tym chyba koniec. Wyobrażałam sobie że działa na zasadzie nagrzej do wybranej temperatury i podtrzymuj ją. Natomiast podgrzewacz działa w zupełnie inny sposób. Najpierw podgrzewa dobre kilka stopni powyżej zadanej temperatury, a później schładza i w miarę trzyma zadaną temp. Nie tego oczekiwałam, gdyż podczas pierwszego użytku zdziwiłam się że mleczko jest tak gorące dobrze że nie zaufałam urządzeniu po poparzenie murowane. Nie wiem czy inne działają na takiej samej zasadzie, ale ten do podgrzewania odradzam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?