Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Takiej wersji teledysku Happy jeszcze nie widzieliście!

| aktualizacja: 03.03.2016 | 2

Ta wersja teledysku Pharella Williamsa pokazuje, że dzieci i dorośli z zespołem Downa też chcą być szczęśliwi, chcą się śmiać, tańczyć. Megapozytywny film. Uśmiechniesz się i wzruszysz.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)
kadr z Happy z dziećmi z zespołem Downa

Przeróbek tego teledysku są miliony. I fajnie, bo jest o szczęściu! Każdy chce być szczęśliwy. I każdy może. Choć często o tym zapominamy – głównie my, mamy – i zatracamy się w narzekaniu. Że ciągle to karmienie, że je za mało/za dużo, że trzeba w nocy wstawać, że się nie wyspałyśmy, że dziecko jeszcze nie chodzi, nie śpiewa, nie czyta, źle śpi. A przecież to wszystko jest... mało ważne.

Macie zdrowe dzieci? Jesteście megaszczęściarzami!
Macie chore? Też możecie znaleźć dużo szczęścia każdego dnia. Ten film jest na to dowodem.Szczęście aż kipi, prawda?

Więcej, duuużo więcej artykułów, prawdziwych historii, rozmów z lekarzami, informacji o rodzinach z osobami z Zespołem Downa w naszym specjalnym raporcie.

„Chore dziecko to nie koniec świata” to motto specjalnego, charytatywnego numeru „Mamo, To Ja”. Rozmawiamy w nim z rodzicami dzieci z zespołem Downa, mówimy, jak wspierać dziecko w rozwoju, jak żyć z chorobą, jak szukać szczęścia na co dzień. Kup e-wydanie tego specjalnego numeru „Mamo, To Ja”

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?