Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Hasbro


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 229 zł
Opis produktu

Hasbro, Furby Boom

Furby Boom Hasbro to młodszy kolega Furbiego, który potrafi o wiele więcej niż jego starszy kolega. Furby Boom może nauczyć się swojego imienia, zapamiętuje imiona swoich kolegów, hoduje wirtualne Furbisie. Furby Boom mają stylowe futerka w modne wzory. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Hasbro
Oceny użytkowników produktu 

Hasbro, Furby Boom

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-31 07:12

Dla trochę większych

Uważam że zabawka jest świetna ale już dla troszkę większych dzieci które mają większe pojęcie o aplikacjach w telefonie tablecie czy komputerze bo dopiero współpracują ze wszystkimi aplikacjami można się w pełni pobawić tą zabawką i wykorzystać i wszystkie funkcje

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-07-18 13:33

Mieszane uczucia mam

Siostra przywiozła Furbiego dla córki, no niestety była to wersja stara (bo bez Boom) i niemiecka więc Furby szprechał w tym właśnie języku, ponadto mąż nieźle się namęczył aby aplikacja na tablecie działała (aplikacja jest beznadziejna i działa tylko na określonych wersjach androida). Córka marudziła więc kupiliśmy jej wersję BOOM po polsku. Aplikacja działała ALE... córka bardzo szybko znudziła się nią i zabawką. Wydaje mi się że jest to przereklamowane i nie ma co ulegać dzieciom bo cena jest wysoka a zabawka oprócz poruszania się, mówienia iluś tam słów i zmieniania osobowości jest na dłuższą metę nudna. Owszem fajnie zrobiona i pomysłowa ale wytrzymałościowo tak sobie - raz nam Furby spadł i już nogi nie działają. Wg mnie jest dużo zabawek lepszych niż ta właśnie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-31 16:21

Każdy chce go mieć.

Ta zabawka może stać się najlepszym przyjacielem dziecka. Może zapamiętać imiona. Potrafi o wiele więcej niż starszy kolega. Jedyny minus to ta cena. Zdecydowanie za wysoka. To jest trochę większa inwestycja. Ale wykonany według najwyższej technologii i materiałów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się




Zapomniałeś hasła?