Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Hasbro


kategoria:

Gry planszowe


Ocena:
4 oceny

Cena: 85 zł
Opis produktu

Hasbro, Gra w życie - Blaski i cienie

Nowoczesna gra planszowa imitująca życie – z terminalem, który zapisuje każdy krok graczy. Pracuj, rób zakupy, baw się, żyj! Za zakupy płacisz kartą kredytową. Możesz zostać kimkolwiek chcesz – genialnym chirurgiem, gwiazdą Hollywood albo międzynarodowym szpiegiem. Im więcej zarabiasz pieniędzy i uzbierasz Punktów na Życie, tym masz większe szanse na spełnienie wszystkich marzeń. Zawartość opakowania: elektroniczny terminal do kart, plansza, 4 karty elektroniczne, 4 karty Twoje Życie, 12 pionków (4 deskorolki, 4 samochody rodzinne, 4 samochody sportowe), 84 karty Przygody Życia, 12 dwustronnych Kart Kariera, 4 Karty Przypominacz, 20 spinaczy, instrukcja w języku polskim. Gra przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia, liczba graczy: od 2 do 6.
Oceny użytkowników produktu 

Hasbro, Gra w życie - Blaski i cienie

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-14 20:21

dobra

Wspaniała gra planszowa. ogólnie uwielbiam takie gry gdyż uczą one dzieci przestrzegania ustalonych zasad, zachęcają do cierpliwości, myślenia przyczynowo-skutkowego. Uczą zdrowej rywalizacji i radzenia sobie z porażką. Dzieci mają możliwość gospodarowania pieniążkami, przez co uczą się nimi posługiwać.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Sulich-Kosiec
Magdalena Sulich-Kosiec

2017-03-21 14:58

na czasie

Gra na czasie. Dzieci mają możliwość wcielenia się w rolę dorosłych i zasmakowania takiego życia. Uczą się strategii, gospodarności, kalkulowania. Przede wszystkim jest to alternatywa dla komputera i świetna zabawa dla całej rodziny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 16:54

ładne

skupia całą rodzinę, jest przy niej dużo śmiechu i zabawy dla całej rodziny, dobra cena dobra jakość polecam Bardzo fajna i ciekawa gra , Bardzo fajna i ciekawa gra , z pewnością zainteresuje każde dziecko Produkt kolorowy, dostosowany dla najmłodszych dzieci. Trwały

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-21 17:46

blaski i cienie

Bardzo fajna , ciekawa i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , jednak jest to gra przeznaczona dla nieco starszych dzieci . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?