Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Hasbro


kategoria:

Samochody


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 20,99 zł
Opis produktu

Hasbro, Minipojzady Playskool 

Minipojzady Playskool firmy Hasbro to fantastyczna zabawka dla dziecka, które skończyło 6. miesiąc życia. Minipojazdy mają kształty zwierzaków: pieska, lwa, żółwia. Te jeżdżące zabawki są idealnym rozmiarze dla malutkich rączek dzieci. Zabawki są utrzymane w miłej dla dziecka kolorystyce, są bardzo poręczne - dziecko może je ze sobą wszędzie zabrać. 

Gdzie można kupić: 
Oceny użytkowników produktu 

Hasbro, Minipojzady Playskool 

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Radek Willecki
Radek Willecki

2017-11-23 15:02

Polecam

Idealna zabawka dla maluszka. Pasuje zarówno dla chłopczyka jako pierwszy pojazd do zabawy jak i dla dziewczynki. Kolorowe kształty zwierzaczków wzbudzają zainteresowanie i zachęcają do zabawy. Bezpieczne dla maluszka, a kształt jest odpowiedni do jego rączek.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna F
Katarzyna F

2017-08-29 20:56

Produkt wysokiej jakości

Będąc na zakupach autko przykuło nie tylko uwagę mojej córki ale i moją. Bardzo pomysłowe, inne niż standardowe samochodziki. Minipojazdy są bardzo poręczne dla małych rączek do tego do wyboru w kilku rodzajach o ciekawej kolorystyce.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-28 22:45

poręczne

Fajne poręczne zabaweczki odmieniające zwykłe podejście do autek, interesuące zwłąszcza dla dziewczynek które z miłą chęcią pobawiłby się autkiem a autkiem zwierzątkiem to już na pewno. moze spełniać kilka funkcji od udziału w wyścigach po opieke nad małym koleżkom. Polecam ze względu na małą cene a wiele zastosowań w zabawie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?