Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Hasbro


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
2 oceny

Cena: 72 zł
Opis produktu

Hasbro, Play-Doh, Kokosowa Małpka

Ciastolina PLAY-DOH to miękka masa plastyczna, dzięki której dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą. Zabawka pomaga rozwijać sprawność manualną, kreatywność i twórcze myślenie dziecka. Zestaw z pięcioma tubami Ciastoliny w tropikalnych kolorach, z elementami do lepienia owoców, kwiatków i zwierzaków. W łapkach małpka ma również foremki do robienia bananów – wystarczy pociągnąć ją za ogon, a małpka klaśnie łapkami i zrobi owoc. Zabawka przeznaczona dla dziecka powyżej trzeciego roku życia.
Oceny użytkowników produktu 

Hasbro, Play-Doh, Kokosowa Małpka

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-21 17:53

małpka

Bardzo fajna , ciekawa i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2014-11-06 22:50

Ciastolina jak zawsze super ;)

Ciastolinę bardzo często kupowaliśmy na prezent chrześnicy, zestaw z Małpką też posiada i bardzo lubi się niem bawić. Jestem fanką ciastoliny bo nie brudzi rączek a rozwija zdolności manualne dziecka. Nie wysycha zbyt szybko. Polecam na prezent.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?