Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Polfarmex S.A.


kategoria:

Preparaty dla dorosłych


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 9,90 zł
Opis produktu

Havena, Magnez + B6 Optimal (suplement diety)

Magnez + B6 Optimal firmy Havena to suplement diety posiadający w składzie magnez (1 tabletka to 15% dziennego zapotrzebowania) i witaminę B6 (1 tabletka – 100% dziennego zapotrzebowania). 
Magnez i witamina B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, mają korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Dodatkowo magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz uczestniczy w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Odgrywa również rolę w procesie podziału komórek.
Preparat polecany jest osobom prowadzącym aktywny tryb życia oraz osobom, które spożywają duże ilości kawy i palą papierosy. 

Skład: mleczan magnezu dwuwodny, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja wiążąca - poliwinylopirolidon, substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, chlorowodorek pirydoksyny.

W opakowaniu jest 100 tabletek.

Gdzie można kupić: apteka internetowa doz.pl
Oceny użytkowników produktu 

Havena, Magnez + B6 Optimal (suplement diety)

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-11 18:45

Dla osłabionych

Dobry produkt dla osłabionych osób bądź takich które uprawiają sporty. Jedynym minusem jest fakt, że suplementy nie muszą być w żaden sposób przebadane i to może być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Najlepiej ułożyć tak dietę aby przyjmować odpowiednią dawkę magnezu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?