Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

„Halo, dzieciaku, czy ty mnie słyszysz?" Zabawny filmik pełnoetatowej mamy

| aktualizacja: 27.01.2016 | 1

"Zadzwonię do ciebie za osiemnaście lat" – tak mama z filmiku kończy rozmowę telefoniczną... Ale czy tylko ona? Zobacz genialną parodię "Hello" Adele w wykonaniu mamy dwójki dzieci – znajomy widok?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Screen z parodii "Hello"
fot. YouTube/Deva Dalporto
Adele jest mamą 3-letniego chłopca, jednak od lat śpiewa o relacjach damsko-męskich, złamanym sercu i miłości do mężczyzny, nie dziecka. Na maminą wersję jej ostatniego hitu "Hello" nie musieliśmy długo czekać. Deva Dalporto, dziennikarka, blogerka i mama dwójki urwisów, podbiła nasze serca swoją wersją piosenki.

"Halo, słyszysz mnie? Prosiłam cię czterdzieści razy, żebyś znalazł swoje buty, ale ty w ogóle mnie nie słuchasz! Kiedy byłam młodsza i wolna, nigdy nie myślałam, że będę mieć widownię podczas sikania." – tak śpiewa Deva do swoich dzieci. Przeprasza również za wszystkie krzyki, ale ma wrażenie, że kiedy mówi, nikt jej nie słucha... Brzmi znajomo? Deva śpiewa nie tylko do swoich dzieci, ale również do przyjaciółki (przeprasza, że stale mówi o dzieciach), męża (dzwoni do pracy, żeby powiedzieć, że jest wykończona), a nawet swojego brzucha! "Halo, słyszycie mnie mięśnie? Do ciebie mówię, mój tłuściochu! Przepraszam za te rozstępy, ale stworzyłeś dwoje ludzi, więc proszę, przestań już ględzić" – słyszymy. Piosenkę kończy powtarzane kilkakrotnie "Mama oszalała" – która mama nie jest szalona...?Twoje życie z dziećmi wygląda podobnie? Przyznaj, kiedy ostatni raz spędziłaś w łazience pięć minut bez krzyków dzieci? ;)

Zobacz także: Gdyby dorośli zachowywali się jak dzieci – zabawny filmik
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

suuper
suuper | 2016-01-22 12:40 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Hahaha, dawno się tak nie uśmialiśmy! :) Dzieci to jednak tyyyle na głowie. Hymn każdej matki.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?