Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Insignis


kategoria:

Dla maluchów (0-3)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 27 zł
Opis produktu

Hervé Tullet, Gra luster

"Gra luster" to książka polecana dzieciom w wieku 0-3 lata. Jej pomysłodawcą i wykonawcą jest Hervé Tullet - francuski grafik i ilustrator. 
Autor kultowego "Naciśnij mnie" proponuje niezwykłą serią książeczek dla dzieci, łączącą frajdę lektury z niczym nieskrępowaną zabawą. 
"Gra luster" to książeczka, która rozwija wyobraźnię, pamięć wzrokową, zmysły dotyku i obserwacji oraz zdolność koncentracji u dziecka. Poza tym jest pretekstem do wspólnej zabawy, która przy odrobinie wyobraźni potrafi zająć dziecko przez długi czas.
Dziecko przewracając karty książki widzi swoje odbicie oraz kształty przedmiotów, które go otaczają.  To będzie dla niego bardzo ciekawe doświadczenie. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com
Oceny użytkowników produktu 

Hervé Tullet, Gra luster

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
subiektywnerecenzje

2017-11-30 21:23

Idealne dla dzieci!

To wspaniałe książeczki z nowej serii Hervé Tulleta wydanych nakładem Wydawnictwa Insignis. To książeczki interaktywne wymagające myślenia i uwagi od dziecka, jednak wszystko to dzieje się poprzez zabawę, która zbliża zarówno dzieci jak i rodziców.
Gra luster to pokryta srebrną folią książeczka, na której przedstawione są różne kształty. Od pasków, kwadratów po romby i koła. Kontrastowe linie pozwalają zwrócić uwagę dziecka i zachęcić je do poznawania swojego odbicia i śmiałej zabawy w gronie najbliższych
Moim zdaniem, taki prezent ucieszy każde dziecko. Ważne jest to, aby wzbudzić u dziecka chęć poznawania świata oraz to, żeby jego prawidłowy rozwój umożliwił mu dobry start w życiu. Te książeczki, nie dość, że pozwolą spędzić najmłodszym czas ze swoim rodzeństwem czy rodzicami, to dodatkowo pobudzą wyobraźnię, zdolności manualne, intelektualne i wzrokowe. Nauka przez zabawę to najlepszy sposób aby dziecko od najmłodszych lat poznawało zasady działania świata.
Myślę, że te książeczki to wspaniały prezent dla najmłodszych dzieci, które służą nie tylko do zabawy, ale i wspomagają prawidłowy rozwój dzieci.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?