Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Insignis


kategoria:

Dla maluchów (0-3)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 27 zł
Opis produktu

Hervé Tullet, Gra w kolory

"Gra w kolory" to książka polecana dzieciom w wieku 0-5 lata. Jej autorem jest Hervé Tullet - francuski grafik i ilustrator, autor kultowego "Naciśnij mnie".
Książka "Gra w kolory" zabierze dziecko w świat kolorów i kształtów – fioletowy kwadracik, zielone kółeczko i pomarańczowy trójkącik szukają rodziny. Dziecko podczas zabawy może pomóc połączyć te elementy, a przy okazji dowiedzieć się czegoś ciekawego o mieszaniu kolorów. 
 Ta niezwykła książeczka rozwija dziecięcą wyobraźnię, wspomaga pamięć wzrokową, zmysły dotyku i obserwacji, a także zdolność koncentracji. 
Ksiązki wchodzące w skład serii były wielokrotnie nagradzane prace zostały przetłumaczone na wiele języków i wydane w kilkudziesięciu krajach całego świata, gdzie natychmiast zyskiwały status bestsellerów.

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com
 
Oceny użytkowników produktu 

Hervé Tullet, Gra w kolory

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
subiektywnerecenzje

2017-11-30 21:24

Idealne dla dzieci!

To wspaniałe książeczki z nowej serii Hervé Tulleta wydanych nakładem Wydawnictwa Insignis. To książeczki interaktywne wymagające myślenia i uwagi od dziecka, jednak wszystko to dzieje się poprzez zabawę, która zbliża zarówno dzieci jak i rodziców.
Gra w kolory to urocza książeczka, która ma na celu naukę dziecka. Dzięki niej nasza pociecha uczy się kolorów podstawowych, ale i jak mieszać odpowiednie kolory by powstała inna barwa. Dodatkowo ilustracje wzbogacone są rymowankami, które pomagają zapamiętać odpowiednie kolory.
Moim zdaniem, taki prezent ucieszy każde dziecko. Ważne jest to, aby wzbudzić u dziecka chęć poznawania świata oraz to, żeby jego prawidłowy rozwój umożliwił mu dobry start w życiu. Te książeczki, nie dość, że pozwolą spędzić najmłodszym czas ze swoim rodzeństwem czy rodzicami, to dodatkowo pobudzą wyobraźnię, zdolności manualne, intelektualne i wzrokowe. Nauka przez zabawę to najlepszy sposób aby dziecko od najmłodszych lat poznawało zasady działania świata.
Myślę, że te książeczki to wspaniały prezent dla najmłodszych dzieci, które służą nie tylko do zabawy, ale i wspomagają prawidłowy rozwój dzieci.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się




Zapomniałeś hasła?