Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Insignis


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 30 zł
Opis produktu

Hervé Tullet, Graj w piłkę

"Graj w piłkę" to książka polecana dzieciom w wieku 3-8 lat. Jej autorem jest Hervé Tullet - francuski grafik i ilustrator, autor kultowego "Naciśnij mnie".
Książki "Graj w piłkę" nie można przeglądać na siedząco. To książka, która zachęca do aktywności fizycznej. Wystarczy, że zgnieciemy papier w kulkę i zaczniemy grać. Możemy tą papierową piłką rzucać do celu, który wyrysowany jest na okładce książki, lub do kosza, który jest w formie otworu. Przerzucenie przez niego piłki jest nie lada wyzwaniem!
Ta niezwykła książeczka rozwija dziecięcą wyobraźnię, pobudza zmysły dotyku i zdolność koncentracji. Dzięki niej dziecko jest sprawniejsze manualnie i aktywniejsze fizycznie. 
Ksiązki wchodzące w skład serii były wielokrotnie nagradzane prace zostały przetłumaczone na wiele języków i wydane w kilkudziesięciu krajach całego świata, gdzie natychmiast zyskiwały status bestsellerów.

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com
 
Oceny użytkowników produktu 

Hervé Tullet, Graj w piłkę

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
subiektywnerecenzje

2017-11-30 21:24

Idealne dla dzieci!

To wspaniałe książeczki z nowej serii Hervé Tulleta wydanych nakładem Wydawnictwa Insignis. To książeczki interaktywne wymagające myślenia i uwagi od dziecka, jednak wszystko to dzieje się poprzez zabawę, która zbliża zarówno dzieci jak i rodziców.
Graj w piłkę to idealna pozycja dla dzieci aktywnych, które lubią być ciągle w ruchu. Książkę tę można przystosować do wielu dyscyplin sportu, a aby zabawa się rozpoczęła wystarczy kulka z papieru bądź mała piłeczka. Książeczka ta zmienia się w bramkę piłkarską, kort tenisa,pole golfowe czy kosz z meczu koszykówki. Genialny pomysł na to, jak wprowadzić sport i odrobinę ruchu do wolnego czasu dziecka. Może zamiast telefonu, mały mecz z rodzicami?
Moim zdaniem, taki prezent ucieszy każde dziecko. Ważne jest to, aby wzbudzić u dziecka chęć poznawania świata oraz to, żeby jego prawidłowy rozwój umożliwił mu dobry start w życiu. Te książeczki, nie dość, że pozwolą spędzić najmłodszym czas ze swoim rodzeństwem czy rodzicami, to dodatkowo pobudzą wyobraźnię, zdolności manualne, intelektualne i wzrokowe. Nauka przez zabawę to najlepszy sposób aby dziecko od najmłodszych lat poznawało zasady działania świata.
Myślę, że te książeczki to wspaniały prezent dla najmłodszych dzieci, które służą nie tylko do zabawy, ale i wspomagają prawidłowy rozwój dzieci.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?