Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Insignis


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 27 zł
Opis produktu

Hervé Tullet, Paluszkowa wyprawa

"Paluszkowa wyprawa" to kolejny tom serii "Gry i zabawy", której autorem i pomysłodawcą jest Hervé Tullet - francuski grafik i ilustrator. Książka polecana jest dzieciom w wieku 3-8 lat. 
Głównymi bohaterami książeczki są paluszkowe robaczki, które pewnego dnia wyruszają w podróż. Dziecko może im w tych wyprawach towarzyszyć – wystarczy, że użyczy im swoich paluszków. Na opuszkach namaluje oczy, nos i buzię i w ten sposób paluszkowy robaczek będzie gotowy. Razem z nowymi przyjaciółmi może wybrać się do Paryża, do Egiptu lub na rajską plażę.
Ta niezwykła książeczka rozwija dziecięcą wyobraźnię, wspomaga pamięć wzrokową, zmysły dotyku i obserwacji, a także zdolność koncentracji. 
Ksiązki wchodzące w skład serii "Gry i zabawy" były wielokrotnie nagradzane i wydane w kilkudziesięciu krajach całego świata, gdzie natychmiast zyskiwały status bestsellerów. Książeczki Hervé Tulleta, prócz pozytywnego wpływu na rozwój twojej pociechy, są przede wszystkim źródłem niczym nieskrępowanej frajdy, która nie może się znudzić.

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com
Oceny użytkowników produktu 

Hervé Tullet, Paluszkowa wyprawa

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
subiektywnerecenzje

2017-11-30 21:23

Idealne dla dzieci!

To wspaniałe książeczki z nowej serii Hervé Tulleta wydanych nakładem Wydawnictwa Insignis. To książeczki interaktywne wymagające myślenia i uwagi od dziecka, jednak wszystko to dzieje się poprzez zabawę, która zbliża zarówno dzieci jak i rodziców.
Paluszkowa wyprawa to kontynuacja "Paluszkowej olimpiady", która zachęca dzieci do samodzielnej zabawy bez użycia zbędnych przedmiotów. Wystarczy książeczka, wyobraźnia i własne paluszki, aby zrobić przedstawienie! To zmusza dzieci i rodziców do aktywnego spędzania wspólnego czasu i pobudza dziecięce umysły. Dodatkowo mocne kolory i różne sytuacje pozwalają poznawać kształty i odkrywać świat.
Moim zdaniem, taki prezent ucieszy każde dziecko. Ważne jest to, aby wzbudzić u dziecka chęć poznawania świata oraz to, żeby jego prawidłowy rozwój umożliwił mu dobry start w życiu. Te książeczki, nie dość, że pozwolą spędzić najmłodszym czas ze swoim rodzeństwem czy rodzicami, to dodatkowo pobudzą wyobraźnię, zdolności manualne, intelektualne i wzrokowe. Nauka przez zabawę to najlepszy sposób aby dziecko od najmłodszych lat poznawało zasady działania świata.
Myślę, że te książeczki to wspaniały prezent dla najmłodszych dzieci, które służą nie tylko do zabawy, ale i wspomagają prawidłowy rozwój dzieci.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?