Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Insignis


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 27 zł
Opis produktu

Hervé Tullet, Zabawa z liniami

"Zabawa z liniami" to książka polecana dzieciom w wieku 3-8 lat. Jej autorem jest Hervé Tullet - francuski grafik i ilustrator. "Zabawa z liniami" wchodzi w skład serii "Gry i zabawy".
Wnętrz tej niezwykłej książeczki wypełniają paski, kreski, szlaczki, wstążki. Wystarczy przewrócić stronę, by móc podziwiać ciekawe kompozycje liniowe i ciekawe wzory. 
Ta niezwykła książeczka rozwija dziecięcą wyobraźnię, wspomaga pamięć wzrokową, zmysły dotyku i obserwacji, a także zdolność koncentracji. 
Ksiązki wchodzące w skład serii "Gry i zabawy" były wielokrotnie nagradzane i wydane w kilkudziesięciu krajach całego świata, gdzie natychmiast zyskiwały status bestsellerów. Książeczki Hervé Tulleta, prócz pozytywnego wpływu na rozwój twojej pociechy, są przede wszystkim źródłem niczym nieskrępowanej frajdy, która nie może się znudzić.

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com
Oceny użytkowników produktu 

Hervé Tullet, Zabawa z liniami

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
subiektywnerecenzje

2017-11-30 21:22

Idealne dla dzieci!

To wspaniałe książeczki z nowej serii Hervé Tulleta wydanych nakładem Wydawnictwa Insignis. To książeczki interaktywne wymagające myślenia i uwagi od dziecka, jednak wszystko to dzieje się poprzez zabawę, która zbliża zarówno dzieci jak i rodziców.
Zabawa liniami ma na celu uwolnić w dziecku prawdziwą stronę genialnego odkrywcy. Dziecko przy zabawie taką książeczką może łączyć pasy z falami, kratki z kreskami, wszystko przy dużym kontraście i kolorach. Strony książki są tak skonstruowane, że można tworzyć swoje własne kombinacje wzorków co pomaga w budowaniu wyobraźni u dzieci i wspomagania ich zdolności manualnych.
Moim zdaniem, taki prezent ucieszy każde dziecko. Ważne jest to, aby wzbudzić u dziecka chęć poznawania świata oraz to, żeby jego prawidłowy rozwój umożliwił mu dobry start w życiu. Te książeczki, nie dość, że pozwolą spędzić najmłodszym czas ze swoim rodzeństwem czy rodzicami, to dodatkowo pobudzą wyobraźnię, zdolności manualne, intelektualne i wzrokowe. Nauka przez zabawę to najlepszy sposób aby dziecko od najmłodszych lat poznawało zasady działania świata.
Myślę, że te książeczki to wspaniały prezent dla najmłodszych dzieci, które służą nie tylko do zabawy, ale i wspomagają prawidłowy rozwój dzieci.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?