Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Hipisi 2016, czyli jedziemy rodziną na Woodstock

| aktualizacja: 05.01.2017 | 0

Myślicie, że festiwal Woodstock to rozrywka tylko dla młodzieży, i to tej niezbyt grzecznej? I że tu zawsze deszcz plus błocko? Nie! Na Woodstock cudownie bawią się też rodziny z dzieciakami, niezależnie od pogody! Bo woodstockowy świat Jurka Owsiaka warto pokazać dzieciom. Świat tolerancji i szacunku dla innych.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Zawsze podobała mi się idea letniego festiwalu, organizowanego przez Jurka Owsiaka jako podziękowanie dla darczyńców w kolejnych finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I zawsze coś stało na przeszkodzie, żeby na niego dotrzeć. Praca, kolejne ciąże, hm, lenistwo też :-) W tym roku jednak uprzytomniłam sobie, że starsze dzieci, choć tylko 11- i 13-letnie,  już były na Woodstocku dwa razy, mąż też, a ja ciągle znałam festiwal jedynie z ich opowiadań i telewizyjnych relacji. No nie!

Dlatego, choć Kalina miała tylko półtora roku, stwierdziliśmy, że tym razem jedziemy na Woodstock wreszcie całą rodziną. Hura! Tylko... jak to będzie? Z takim małym dzieckiem?!!???!?!?? Oprócz radości czułam lekki niepokój, czy na pewno dobrze robię...  

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?