Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

HiPP


kategoria:

Mleka powyżej 1. roku życia dziecka


Pojemność: 800 ml/g
Ocena:
4 oceny

Cena: około 41 zł
Opis produktu

HiPP, Mleko dla małych dzieci 4 JUNIOR Combiotik®

Mleko dla małych dzieci po 15. miesiącu. Idealne jako mleczny posiłek na śniadanie – na przykład z płatkami zbożowymi, jako kolacja lub po prostu między głównymi posiłkami.

Mleko HiPP 4 JUNIOR Combiotik® zawiera składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju małego dziecka, w ilości dopasowanej do jego potrzeb. W porównaniu z mlekiem krowim, w mleku HiPP 4 Junior Combiotik® zawartość białka jest znacznie zredukowana – zgodnie ze szczególnymi wymaganiami żywieniowymi dziecka na tym etapie rozwoju. Mleko zawiera ponadto m.in. wartościowe żelazo i witaminy, w tym witaminę D ułatwiającą wchłanianie wapnia. Tak jak mleko następne HiPP 2 i 3 BIO Combiotik®, mleko dla dzieci HiPP 4 Junior Combiotik® zawiera naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego i prebiotyczny błonnik pokarmowy.
 
Skład mleka dla dzieci HiPP Junior 4 Combiotik® został ulepszony przez ekspertów HiPP na podstawie najnowszych zaleceń specjalistów ds. żywienia. Zmianie uległa zawartość niektórych składników odżywczych (białka, jodu, żelaza, wapnia i witaminy D).
 
Mleko jest przeznaczone do picia z kubeczka. 
Oceny użytkowników produktu 

HiPP, Mleko dla małych dzieci 4 JUNIOR Combiotik®

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-26 17:37

Polecam

Mleko ma skład dostosowany do potrzeb malucha. Dostarcza dziecku dużo witamin i składników odżywczych. Jest łatwe i szybkie w przygotowaniu. Nie jest za słodkie, produkt godny polecenia. Dostarcza dziecku to co najlepsze i nie uczula.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-31 13:12

polecam

Ani dobre , ani złe , posiada wartości odżywcze jak każde inne, Mleko to jest rekomendowane do użytku właśnie dla takich maluszków, wystarczy dodać tylko przegotowaną wodę, aby danie było gotowe, Poza tym mleko jest smaczne i dziecko chętnie je pije

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-07 14:34

mleko

Ani dobre , ani złe , posiada wartości odżywcze jak każde inne . Próbowaliśmy wszystkich dostępnych do kupienia mlek na terenie polski i wielu dostępnych wyłącznie w Europie zachodniej . Jak dla mnie wszystkie są jednakowe , jedynie różnią je dwie rzeczy : producent i cena na opakowaniu . Mleka Hipp są niestety dość drogie .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Beata Banaś
Beata Banaś

2015-01-28 17:17

Najlepsze

Używamy to mleczko od niedawna, po zmianie z Hipp 3 jest tak samo rewelacyjne. Wyróżnia je najwyższa jakość. Poza tym mleko jest smaczne i dziecko chętnie je pije, prosi o więcej (zwykle córeczka pije je 3 razy dziennie).

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?