Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Konkurs HIT Najlepsze dla dziecka

Konkurs HIT Najlepsze dla dziecka organizowany jest od 1997 r. przez magazyn "Mamo, To Ja". Do 2015 r. produkty, które zasługiwały na miano tych najlepszych wybierali jurorzy – znani rodzice oraz eksperci, którzy na co dzień zajmują się pielęgnacją i leczeniem dzieci. W 2016 r. wybór produktów oddaliśmy w ręce rodziców, którzy w imieniu swoich dzieci zamieszczali opinie w katalogu produktów Babyonline.pl.

Nagrody

 • HIT najlepsze dla dziecka

  HIT Najlepsze dla dziecka 2016


  Wyróżniamy produkty, które w naszym katalogu otrzymały minimum 20 opinii  i średnią ocen nie mniejszą niż 4,0. Spośród wszystkich produktów, które spełniły te warunki, jury (w skład którego wchodzą przedstawiciele redakcji) wyłoni laureatów.
  Ostateczna lista zwycięzców zostanie ogłoszona 10 maja 2017 r.
   

  IDEA Przyjazna Dziecku 2016


  Tak jak w poprzednich edycjach konkursu, również w tym roku redakcja przyzna dodatkową nagrodę HIT Najlepsze dla dziecka za wyjątkowe wydarzenie lub szczególną inicjatywę poświęconą dzieciom.
 • HIT najlepsze dla dziecka

  TOP Recenzentka 2016 - nagroda specjalna


  Specjalne wyróżnienie dla najaktywniejszej recenzentki, która w 2016 roku dodała najwięcej opinii w katalogu produktów Babyonline.pl.
 • HIT najlepsze dla dziecka

  HIT MAM 2016 - nagroda specjalna


  Nagrodę otrzyma produkt, który zwycięży w specjalnym głosowaniu użytkowników Babyonline.pl. Aby zakwalifikować się do głosowania, produkty musiały otrzymać minimum 10 opinii i średnią ocen nie mniejszą niż 5,0 w naszym katalogu. Wybór zwycięzcy zależy od Ciebie!
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?