Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Holle


kategoria:

Kaszki


Pojemność: 175 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 13 zł
Opis produktu

Holle, Ekologiczna kaszka warzywna z dynią, kukurydzą i ryżem

Ekologiczna kaszka warzywna z dynią, kukurydzą i ryżem Holle zawiera składniki, które pochodzą z upraw biologicznych i biodynamicznych (rodzice mogą być pewni, że dziecko otrzymuje wyłącznie pełnowartościowe, pożywne danie wolne od polepszaczy smaku i innych dodatków). Jej składniki: dynia, pełnoziarniste płatki ryżowe oraz pełnoziarniste płatki kukurydziane wzbogacone są witaminą B1.
Kaszkę warzywną z dynią, kukurydzą i ryżem można podawać dzieciom od 6. miesiąca życia w ramach początków rozszerzania diety dziecka. Można ją podawać w wersji bezmlecznej lub mlekiem (zarówno modyfikowanym, jak i świeżym). W zależności od wieku dziecka, przygotowany posiłek można dowolnie wzbogacać mięsem, bądź warzywami, stwarzając sycące danie, które zaspokoi gusta nawet najbardziej kapryśnych smakoszy. 
Kaszka jest niezwykle łatwa w przygotowaniu, łatwo się rozprowadza i nie tworzy grudek w trakcie mieszania. 
Produkty Holle są wolne od jakichkolwiek domieszek, czy modyfikacji, są produkowane w zgodzie z naturą, a ich składy są czyste, czytelne i wartościowe, dlatego zarówno nowa kaszka Dyniowa z Kukurydzą i Ryżem, jak i pozostałe produkty firmy mogą być bez obaw stosowane w diecie niemowląt i dzieci.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Victualia
Oceny użytkowników produktu 

Holle, Ekologiczna kaszka warzywna z dynią, kukurydzą i ryżem

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?