Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Holle


kategoria:

Kaszki


Pojemność: 250 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 12,50 zł
Opis produktu

Holle, Ekologiczna pszenna kaszka z bananami (bezmleczna)

Ekologiczna kaszka z bananami Holle polecana jest niemowlętom od 6. miesiąca życia. Kaszka jest bezmleczna, pszenna. Ma prosty skład – pszenne płatki razowe oraz puree z banana.  Dodatkowo kaszka jest wzbogacona witaminą B1. Do jej przygotowania używane są wyłącznie starannie wyselekcjonowane zboża o jakości Demeter, czyli uprawiane zgodnie ze standardami rolnictwa biodynamicznego. 
Kaszka wyróżnia się wyjątkowo dużą zawartością owoców. Dodatek aromatycznego purée z bananów zapewnia intensywny owocowy smak, który w połączeniu z delikatną zbożową kaszką tworzy wyjątkowo smaczny posiłek, chętnie jedzony przez najmłodszych. Kaszkę można serwować bez dodatków, jako kaszkę bezmleczną lub z dodatkiem jakiegokolwiek mleka dla niemowląt. Różne możliwości wykorzystania i przygotowania Ekologicznej kaszki z bananami marki Holle gwarantują urozmaicone menu w diecie małego dziecka.
Ekologiczna kaszka z bananami dla niemowląt marki Holle przeznaczona jest do stosowania po zakończeniu karmienia piersią jako część zróżnicowanej diety, najwcześniej od 6 miesiąca życia dziecka.

Gdzie można kupić: sklep internetowy marketbio.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

Holle, Ekologiczna pszenna kaszka z bananami (bezmleczna)

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?