Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Holle


kategoria:

Kaszki


Pojemność: 250 g ml/g
Ocena:
1 ocena

Cena: 11 zł
Opis produktu

Holle, Kaszka pełnoziarnista 3 Zboża BIO

Pełnoziarnista kaszka dla niemowląt 3 Zboża BIO Holle przeznaczona jest dla niemowląt od 6. miesiąca życia dziecka, do stosowania po zakończeniu karmienia piersią, jako część zróżnicowanej diety. Zawiera trzy najpopularniejsze bezglutenowe ziarna - ryż, kukurydzę i proso, a także witaminę B1. Zboża wykorzystywane w produkcji pochodzą z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych. Dzięki wykorzystaniu ziaren z pełnego przemiału, najcenniejsze związki zawarte w zbożu, między innymi białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy oraz sole mineralne (wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas) zostają zachowane i zapewniają niemowlęciu stały dopływ energii.
Pełnoziarnista kaszka dla niemowląt 3 Zboża BIO marki Holle to czysta kaszka, bez jakichkolwiek dodatków, konserwantów czy cukru. Może służyć zarówno do przygotowania kaszki mlecznej, jak i bezmlecznej. 

Gdzie można kupić: apteka internetowa Gemini
Oceny użytkowników produktu 

Holle, Kaszka pełnoziarnista 3 Zboża BIO

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-29 23:09

plecam

Kaszka bardzo dobra w smaku. Bardzo smakuje mojemu synkowi jak i mnie. Jest zdrowa i posiada minimalna wartość naturalnego cukru w porównaniu do innych kaszek można by rzec ze wcale cukru nie ma. Polecam!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?