Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Holle


kategoria:

Mleka początkowe


Pojemność: 400 g ml/g
Ocena:
1 ocena

Cena: 49 zł
Opis produktu

Holle, Ekologiczne mleko początkowe 1 na bazie mleka koziego

Ekologiczne mleko początkowe 1 na bazie mleka koziego marki Holle przeznaczone jest dla niemowląt, którym – z różnych przyczyn – naturalny pokarm nie wystarcza. 
Mleko kozie dostarcza dziecku wszystkich niezbędnych składników odżywczych: 
białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin i składników mineralnych potrzebnych do prawidłowego rozwoju dziecka w 1. roku życia. Mleko kozie ma więcej wapnia, fosforu, magnezu, potasu, selenu i kwasu linolowego niż mleko krowie, bogate jest ponadto w kwas foliowy i oligosacharydy, stymulujące rozwój prawidłowej flory bakteryjnej jelit. W porównaniu z mlekiem krowim jest gęstsze i ma większą wartość odżywczą. Białka i tłuszcze wchodzące w skład mleka koziego różnią się budową od alergenów znajdujących się w mleku krowim, jeśli jednak niemowlę ma zdiagnozowaną alergię lub podejrzenie alergii na krowie mleko lub produkty mleczne, spożywanie mleka koziego powinno zostać skonsultowane z pediatrą.

BIO mleko początkowe 1 na bazie mleka koziego marki Holle jest produktem ekologicznym, o specjalnym przeznaczeniu żywieniowym. Należy je przygotowywać zgodnie z instrukcjami i tabelą dozowania, zawartymi na opakowaniu. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy aptekadziecka.pl
Oceny użytkowników produktu 

Holle, Ekologiczne mleko początkowe 1 na bazie mleka koziego

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Wołoszyn
Izabela Wołoszyn

2015-06-29 16:45

Dobre

Mleko kozie bardzo dobre.Gdy syn dostał uczulenia po zwykłym mleku modyfikowanym przeszliśmy na mleko dla alergików.Dziecko piło mleko niechętnie, a kupy były zielone i rzadkie. Z czasem nie chciał pić mleczka.W rozpaczy postanowiłam podać mu mleko kozie.Mleko to ma odpowiedni skład dla dzieci i wzbogacone jest o właściwe witaminy. Dziecko z chęcią zaczęło pić mleczko,i pięknie się wypróżniać.Stało się spokojniejsze.A jego skóra już nie była szorstka i podrażniona.Mleczko dostępne jest dla dzieci już po 6 miesiącu.Kupowałam je przez internet i cena niestety bardzo wysoka ale wart było.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?