Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Holle


kategoria:

Przekąski dla dzieci


Pojemność: 90 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 5 zł
Opis produktu

Holle, Mus z gruszki z jabłkiem i szpinakiem

Mus z gruszki z jabłkiem i szpinakiem Holle to oryginalna kompozycja owocowo-warzywna, przeznaczona dla dzieci od 6. miesiąca życia. Starannie przetarty mus ma aksamitną, kremową konsystencję, dostosowaną do rozwijającego się układu pokarmowego i możliwości malucha. Dodatek niepopularnego, a jednocześnie bogatego w antyoksydanty, witaminy i wartości odżywcze szpinaku, gwarantuje urozmaiconą dietę uzupełniającą małego dziecka. Szczególnie ważna w szpinaku jest proporcja wapnia do fosforu, dzięki czemu wpływa on bardzo korzystnie na układ szkieletowy
Ekologiczny Mus z gruszki z jabłkiem i szpinakiem zawiera wyłącznie owoce i warzywa o jakości Demeter. Nie jest dosalany czy dosładzany, nie zawiera również glutenu, białka mleka, jaj oraz wody. 
Ekologiczny Mus z gruszki z jabłkiem i szpinakiem podany jest w wygodnej saszetce do wyciskania, z możliwością ponownego zamknięcia. Doskonale sprawdza się w podróży, na spacerze oraz wszędzie tam, gdzie to potrzebne  -  o dowolnej porze i bez szukania miejsca na posiłek.

Gdzie można kupić: aptekamelisa.pl
Oceny użytkowników produktu 

Holle, Mus z gruszki z jabłkiem i szpinakiem

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-06-26 21:22

Holle

Kupiłam ten mus dla dziecka, ma dobry skład i bardzo ciekawe połączenie szpinaku z jabłkiem. Konsystencja gładka, kremowa jak dla maluszka idealna. Ale niestety ten mus nie posmakował mojemu dziecku, myślałam, że będzie jej smakował ponieważ lubi szpinak, ale musu nie chciała jeść. Zjadła a raczej popróbowała i zostawiła prawie całą porcję. Cena troszkę wysoka. Mus w tubce to świetna przekąska na spacerku.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?