Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Homeopaci na ostrym dyżurze. A gdyby to było naprawdę?

| aktualizacja: 02.02.2016 | 1

Jak wyglądałby szpitalny ostry dyżur, gdyby leczyli w nim homeopaci? Zobacz skecz brytyjskich komików. To porcja nierozcieńczonego niczym angielskiego humoru!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Brytyjscy komicy pokazali, jak wyglądałoby oddział ratunkowy, gdyby dyżur mieli na nim homeopaci. To naprawdę nierozcieńczona niczym dawka doskonałego, angielskiego humoru. Na zdrowie!
 
 
Homeopatyczny oddział ratunkowy

Homeopatyczny oddział ratunkowy. :DTo takie prawdziwe.A tu o pewnym znanym "leku" zrobionym z kaczki: http://bit.ly/1PXWMnrFragment pochodzi z brytyjskiego serialu "That Mitchell and Webb Look"

Posted by Crazy nauka on 29 styczeń 2016


Homeopatia od dawna budzi wiele kontrowersji. Ta metoda, zaliczana do medycyny niekonwencjonalnej, ma wielu zwolenników, ale i wielu przeciwników. Polega ona na stosowaniu bardzo rozcieńczonych substancji (np. 1 do 1 mln), które mają leczyć choroby o symptomach podobnych do tych powstałych w wyniku spożycia tychże substancji. Udowodniono, że tego typu "leczenie" jest nieskuteczne, może jedynie działać jako placebo

Zobacz także: Co robić, aby dziecko nie chorowało? - wywiad z prof. Kamilem Hozyaszem
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

gangrena
gangrena | 2016-02-02 12:19 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

"Udowodniono ..." kto? gdzie? kiedy? link do wyników badań? jakieś szczegóły?
Nawet jeżeli to placebo ale działa, (wiem z doświadczenia własnego - nie jestem lekarzem) to chyba nawet lepiej.
Poza tym, na ostrych dyżurach przyjmują chirurdzy i to się raczej nie zmieni. Zresztą lekarze są sponsorowani przez koncerny farmaceutyczne i mają w du* skuteczne leczenie. Chodzi o jak najdłuższe utrzymanie stanu chorobowego, żeby jak najwięcej zarobić.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?