Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Hoppediz


kategoria:

Nosidełka


Ocena:
3 oceny

Cena: 430 zł
Opis produktu

Hoppediz, Nosidło Bondolino Standard

Bondolino to ergonomiczne nosidełko przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 36 miesiąca życia. Nosidełka ergonomiczne tym różnią się od tradycyjnych nosidełek tzw. "wisiadełek", że mają szerokie siedzisko. Dzięki niemu niemowlę noszone w Bondolino zachowuje naturalną pozycję fizjologicznej żabki, co wspomaga zdrowy rozwój stawów biodrowych. Bondolino to nosidełko wykonane z bardzo miękkiego materiału tkanego skośno-krzyżowo. Dzięki niemu nosidełko dopasowuje się idealnie zarówno do ciała dziecka, jaki i osoby je noszącej podobnie jak chusta wiązana. Dziecko jest tak samo blisko noszącego jak w chuście.Bondolino jest prostsze w obsłudze niż tradycyjne nosidełka, ponieważ nie ma żadnych twardych sprzączek, zatrzasków czy zamków błyskawicznych, które ciągle trzeba regulować (szczególnie kiedy z nosidełka korzystają dwie osoby o różnych gabarytach). Samemu można bez problemu włożyć i wyjąć dziecko z nosidełka. Dzięki szerokim, miękkim, wypełnionym pasom oraz unikalnej konstrukcji nosidełka ciężar dziecka rozkłada się równomiernie, pasy nie uciskają ramion noszącego nawet przy długich spacerach i wycieczkach, a dziecko pozostaje w zdrowej, wygodnej, fizjologicznej pozycji. Bondolino można również prać w pralce. Do nosidełka w komplecie dołączona jest materiałowa torba-worek do przechowywania i transportu.
Oceny użytkowników produktu 

Hoppediz, Nosidło Bondolino Standard

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-29 12:03

Ok

Jakościowo produkt jest bardzo dobry i z tego względu też ma bardzo wysoką cenę. Co ważne przystosowany jest już ma najmniejszych dzieci czyli tak naprawdę zaraz po urodzeniu aż do skończenia trzech lat lub Do kiedy mama lub tata opadną z sił. Jest bezpieczny i bardzo dobrze wykonany polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-27 23:04

Bardzo fajne nosidełko

Nosidełko jest bezpieczne dla dziecka. Maluch ma w nim zapewnioną naturalną pozycję. Jest wygodne i komfortowe. Stanowi prawdziwą ulgę dla kręgosłupa i ułatwia wykonywanie czynności wraz z dzieckiem. Cena wysoka ale produkt bardzo fajny. Wykonany z materiału o wysokiej jakości.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-20 14:27

dobre

cena moze przerazac, ale nosidełko jest super, lekkie, wygodnie sie nosi, zdrowe dla dziecka, bardzo starannie uszyte i ładne, dziecko szybko sie wkłada, miekki i wygodne!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?