Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Hoppop


kategoria:

Rowerki biegowe


Ocena:
5 ocen

Cena: 216 zł
Opis produktu

Hoppop, Rowerek – jeżdzik Locco Lime

Drewniany jeździk Hoppop przeznaczony jest dla dzieci od 12 do 36 miesiąca życia. Dzieci odpychają i podpierają się za pomocą nóg, dzięki czemu uczą się zachowywać równowagę i wzmacniają sobie nogi. Przednie koło podwójne, skrętne za pomocą wygodnej kierownicy. Kółka z piankowymi oponkami pozwalają na cichą i miękką jazdę. Locco jest łatwy w utrzymaniu czystości. Niewielka waga pozwala na zabieranie jeździka nawet na długie spacery. Do pomalowania użyto lakierów i farb bezpiecznych dla zdrowia dziecka. Pojazd należy samodzielnie zmontować: czas montażu ok. 5 min. Średnica kół: 12 cm tylne i 14,5 cm przednie. Maksymalna szerokość: 30 cm, długość: 50 cm, wysokość: 16 cm, waga rowerka: 2 kg.
Oceny użytkowników produktu 

Hoppop, Rowerek – jeżdzik Locco Lime

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-27 20:44

Rowerek

Jeżeli chodzi o ten rowerek to mam mieszane uczucia. Z jednej strony jest on wygodny przystępny i dziecko łatwością się na nim porusza jednak z czasem staje się on bezużyteczny gdyż dziecko szybko z niego wyrasta. Jego minusem jest brak rączki z tyłu rowerka do prowadzenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-25 19:38

Fajny

Rowerek jest łatwy i szybki w montażu. Do tego bardzo lekki więc można go zabrać na długie spacery. Dziecko w nim musi się oddychać nogami. Przez co uczy się zachowywać równowagę. Jest bezpieczny dla malucha. Farby są ekologiczne więc nie uczula ja dziecko. Jest łatwy w czyszczeniu. Jedynie minus za cenę trochę za wysoka za tego typu produkt.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Patrycja Głogowska
Patrycja Głogowska

2015-05-31 21:46

super

Rowerek jest jednocześnie jeżdzikiem, to nietypowe połączenie, ale bardzo trafne. Dziecko może wsiąść już jak zaczyna chodzić, pojazd pomaga ćwiczyć zmysł równowagi, wzmacnia mięśnie. A do tego ekologicznie wykonany. I co dla mnie bardzo ważne nie ma w jeździku-rowerku Locco Lime nic zbędnego. A najgorsze dla mamy są zakamarki trudne dostępne przy czyszczeniu. a rowerek ten charakteryzuje się łatwością utrzymania w czystości. Solidne wykonanie, zajmie dziecko na długo.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-31 08:20

polecam

Dzięki temu , że jest super lekki można go łatwo przenieść, ale troch za drogi moim zdaniem, bo nie posłuży na długo, nie rośnie razem z dzieckiem, a dziecko szybko z niego wyrasta, moim zdaniem spokojnie połowa ceny była by ok, ale wiem, że jest trwały

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-03-02 17:42

rowerek

Bardzo ładnie wykonany , bardzo kolorowy rowerek dla początkującego małego rowerzysty lub rowerzystki . Dzięki temu , że jest super lekki można go łatwo przenieść jak naszemu dziecku znudzi się już jazda . Bogata kolorystyka zachęca dziecko do korzystania z niego .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?