Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Hopsasa - zajęcia dla dzieci

| aktualizacja: 21.09.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
dom kultury zacisze
Czwartki, godz.10.00-11.00, 2012r., Dom Kultury Zacisze zaprasza dzieci od 20 miesięcy do 3 lat na zajęcia ogólnorozwojowe.
Zajęcia odbywają się pod okiem opiekunów, a wspólne zabawy przy muzyce, ćwiczenia sprawnościowe i aktywności plastyczne to świetny sposób na integrację i urozmaicenie codziennego dnia.

Zajęcia mają pomóc dzieciom nawiązać kontakt z rówieśnikami, a rodzicom dostarczyć odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju i wychowania dzieci. Cykl spotkań opiera się na połączeniu różnorodnych metod, aby wspomagać rozwój społeczny, emocjonalny oraz intelektualny dziecka.

Metody wykorzystywane podczas zajęć: Metoda C. Orffa, W. Sherborn, M. Montesorii oraz zabawy integracyjne z chustą animacyjną itp. Zajęcia prowadzone są z dużą ilością materiałów, atrakcyjnych dla dziecka: piłki, chusty organowe, chusta animacyjna i magnesowe rybki, kocyki, bańki mydlane, lejki, pojemniczki. Zabawom towarzyszy muzyka dziecięca.

Głównym założeniem zajęć Hopsasa jest stymulowanie rozwoju dziecka względem jego możliwości na zajęciach i w środowisku domowym.

Dom Kultury ZACISZE
03-641 Warszawa, ul. Blokowa 1
tel 22 679 84 69, 22 743 87 10
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?