Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Horoskop chiński – bawół

| 24.07.2014, aktualizacja: 01.09.2014 | 1

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? Zobacz, co charakteryzuje dzieci urodzone w znaku bawoła. Przeczytaj chiński horoskop dla dziecka i sprawdź, co je czeka w przyszłości!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
bawół, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Dziecko spod znaku bawoła to pracowity, cierpliwy i oszczędny konserwatysta. To osoba skromna, o bardzo cichej osobowości, ale ze wspaniałą intuicją. Działania twojego dziecka nie są porywające, ale zazwyczaj... skuteczne. Bawoły są bardzo silnymi osobami, jednakże mają skłonności do zamykania się w sobie i chronicznego złego samopoczucia. Są pragmatykami, twardo stąpającymi po ziemi. Dobrze mieć przyjaciela w dziecku spod znaku bawoła, bo ono troszczy się o bliskich i przyjaciół, potrafi być dla nich hojny i skory do poświęceń. Musisz mu pokazać wyraźne granice między dobrem i złem, ponieważ dzieci spod znaku bawoła mają skłonności do bezkrytycznego postępowania. Nie trać cierpliwości, będzie ci ona potrzebna, bo bawół to osoba, która wyprowadzona z równowagi wybucha niczym wulkan. Potrzebuje oparcia w świecie i harmonii, którą będzie widział w swoich wzorach – rodzicach.

Sprawdź też tradycyjny horoskop dla twojego dziecka

Miłość i rodzina bawoła

Gwiazdy zalecają dzieciom spod znaku bawoła cierpliwość i perspektywiczne podejście do życia. Oznacza to, że kiedy dorosną, w relacjach z najbliższą rodziną lepiej będzie kiedy zodiakalny bawół powstrzyma się od emocji i wyciągania pochopnych wniosków. Dzięki takiej właśnie strategii dzieci spod znaku bawoła otrzymają mnóstwo miłości. Zodiakalne bawoły szukające pary czekają wielkie miłości, które będą targać ich uczuciami.

Przyszła praca i kariera bawoła

Nauczyciele będą uwielbiali twoje dziecko, ponieważ jest zdyscyplinowane i chętne do pracy. A nauczyciele to doceniają! Dziecko spod znaku bawoła traktuje naukę badzo poważnie, wykazuje się ogromną inicjatywą i daje z siebie 100 procent możliwości. Kiedy mały bawół dorośnie – dane mu będzie jakieś stanowisko przywódcze. Sprawy związane z pracą w przypadku bawoła zawsze znajdą pozytywny finał. Możliwe są drobne potknięcia – nie zachwieją one jednak zawodową pozycją zodiakalnych bawołów. Awans? Podwyżka? Wszystko jest możliwe!

Zobacz też: Nastarsze dziecko, najmłodsze dziecko – kolejność urodzenia a charakter
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:48 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?