Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Horoskop chiński – kogut

| 16.07.2014, aktualizacja: 01.09.2014 | 1

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? Zobacz, co charakteryzuje dzieci urodzone w znaku koguta. Przeczytaj chiński horoskop dla dziecka i sprawdź, co je czeka w przyszłości!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
kogut, horoskop chiński, horoskop dla dzieci
fot. Fotolia
Dzieci urodzone pod znakiem koguta są odważne i szlachetne, nie wstydzą się wyrażania swoich opinii. To przede wszystkim marzyciele i optymiści. Mają tendencję do wypowiadania swoich myśli na głos, co nie zawsze ma pozytywne skutki. Koguty są bardzo lojalne wobec przyjaciół oraz rodziny. Nie cierpią nieuczciwości oraz znęcania się nad ludźmi. Dzieci spod znaku koguta są nieco naiwne w swojej uczciwości i oczekują, że wszyscy wokół nich będą tak samo szlachetni. Nie dla nich zakulisowe gierki czy też gra na dwa fronty. Właśnie dlatego, mimo ich nieco kłótliwej natury i skłonności do czepiania się o drobiazgi, dzieci spod znaku koguta są lubiane i szanowane. Nie zawsze jednak potrafią przyjąć do siebie negatywną krytykę na swój temat, a także nie lubią się mylić – uważają, że we wszystkim są najlepiej zorientowane. Dzieci pod znaku koguta zawsze mają swoje zdanie, które uważają za najlepsze i ciężko Ci będzie przetłumaczyć mu, że to czasem rodzic coś wie lepiej.

Sprawdź też tradycyjny horoskop dla twojego dziecka

Miłość i rodzina koguta

Najbliższe miesiące, ale i dalsza przyszłość zapowiadają się szczęśliwie. Życie małych kogutów będzie kwitło, pojawią się nowi, ciekawi znajomi, los zgotuje im wiele miłych niespodzianek. Może też jednak zdarzyć się trochę przykrości, i to w dodatku w związku kimś, na kim im bardzo zależy. Dlatego zanim znów małe zodiakalne koguty zaczną się wściekać o jakiś drobiazg, najpierw niech policzą do dziesięciu.

Przyszła praca i kariera koguta

Mały kogut bardzo szybko się uczy, jest oczytany i bardzo inteligentny. On naprawdę lubi naukę, podchodzi do niej z zapałem. Przyszłość będzie sprzyjać realizacji śmiałych projektów i podejmowaniu ryzykownych decyzji. Dzieciom spod znaku koguta nie zabraknie kreatywności. Możliwe, że czasem uspokojenia będzie druga połowa roku, gdy będą musiały pokazać swoje umiejętności w szkole czy przedszkolu. Warto wtedy skorzystać ze wsparcia kogoś bliskiego sercu małego koguta lub innej życzliwej osoby z kręgu znajomych.

Zobacz też: Pierwsze lekcje altruizmu
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:51 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?