Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Horoskop chiński – koń

| 19.07.2014, aktualizacja: 01.09.2014 | 1

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? Zobacz, co charakteryzuje dzieci urodzone w znaku konia. Przeczytaj chiński horoskop dla dziecka i sprawdź, co je czeka w przyszłości!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
koń, horoskop chiński, horoskop dla dzieci
fot. Fotolia
Zodiakalny koń umie podejmować szybkie (a do tego zazwyczaj trafne) decyzje, jest bardzo bystre i bez trudu odnajduje się niemal w każdej sytuacji. Konie są zdolne do wykonywania ciężkiej pracy, są też niezależne, bardzo śmiałe, wesołe i inteligentne. Jednakże, mogą być czasem egoistyczne. Umysły mają bystre i często improwizują, wykorzystując na swoją korzyść nadarzające się okazje. Bardzo szybko się uczą nowych rzeczy, co pozwala im wykonywać kilka zadań jednocześnie. Zodiakalny mały koń potrafi być twórczy, hojny i towarzyski. Nie brak mu wiary w siebie, a także fantazji. Równocześnie dziecko spod znaku konia jest przekorne, sprzeciwia się i nie słucha nikogo. Zodiakalny koń jest dość uporczywy i impulsywny, dlatego w jego wychowaniu będziesz potrzebować mnóstwo cierpliwości. Koń ma wybuchowy temperament!

Sprawdź też, jak policzyć numerek twojego dziecka

Miłość i rodzina konia

Lepiej być ostrożnym w romansach, których w przyszłości wokół konia będzie bardzo wiele. Ktoś może zawieść zaufanie zodiakalnego konia, zagrać na jego uczuciach. Na łonie rodziny natomiast konie w przyszłości odnajdą spokój i harmonię. Otoczenie doceni ich życiową mądrość, bliscy skorzystają z ich rad. W dorosłym życiu konflikty z partnerem będą szybko rozwiązywane, jeśli zodiakalny koń zachowa spokój i wykaże się zrozumieniem wobec innych.

Przyszła praca i kariera konia

Twoje dziecko spod znaku konia wymaga ciągłego nadzoru w szkole i zachęcania do nauki. Jeśli to, co będzie poruszane na lekcji nie zainteresuje go, to jest bardzo prawdopodobne, że nie będzie mógł usiedzieć w miejscu – jest dość niesfornym dzieckiem. Z drugiej strony jest bardzo inteligentny, bardzo szybko się uczy i nie ma dla niego rzeczy trudnych. Mały koń jest bystry, spostrzegawczy i kieruje się zawsze nieomylną intuicją. Najważniejsze w jego życiu, to nie pozwolić sobie na głupie błędy i dobrze przygotowywać się do każdego przedsięwzięcia. Jeśli dziecko spod znaku konia o tym nie zapomni, wszystko będzie dobrze. A nawet więcej niż dobrze, bo w przyszłości przed osobami urodzonymi w tym znaku otwiera się sporo możliwości i szans. Koniom, które odważą się po nie sięgnąć, dopisze szczęście. Jednak w drodze do sukcesu zodiakalne konie skazane będą raczej tylko na własne siły, gdyż współpracownicy, kontrahenci czy wspólnicy, nie będą się kwapić do pomocy.

Zobacz też: Jak wspierać inteligencję dziecka?
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:50 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?