Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Horoskop chiński – małpa

| 17.07.2014, aktualizacja: 01.09.2014 | 0

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? Zobacz, co charakteryzuje dzieci urodzone w znaku małpy. Przeczytaj chiński horoskop dla dziecka i sprawdź, co je czeka w przyszłości!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
małpa, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Dziecko spod znaku małpy żyje intensywnie, jest ciekawe świata, często zmienia zainteresowania. Nie znajdziesz nikogo bardziej żywego, bystrego i czarującego w całym chińskim zodiaku! Dzieci urodzone w znaku małpy odznaczają się magnetyczną osobowością, są bardzo popularne i zawsze znajdują się w doborowym towarzystwie. Nie da się ukryć, że małpy bardzo lubią dobrą zabawę. Mała małpa jest towarzyska, lubiana przez otoczenie, wciąż ma nowe pomysły, które po wcieleniu w życie... szybko ją nudzą. Dzieci spod tego znaku lubią wykorzystywać swój spryt, inteligencję i wiedzę – wszystko potrafią zmienić w swój sukces. Przy tym zodiakalna małpa jest tak energiczna i urocza, że zawładnie twoim sercem bez reszty. Małpę ciężko jednak zdyscyplinować – ma w sobie poczucie władczości i wyższości, dlatego od małego musisz pielęgnować w swoim dziecku wrażliwość na drugiego człowieka.

Sprawdź też, jak policzyć numerek twojego dziecka

Miłość i rodzina małpy

O ile w sprawach zawodowych szykuje się fantastyczna przyszłość dla zodiakalnych małp, to w kwestii uczuć będzie raczej stagnacja. Nie wydarzy się nic złego, wręcz przeciwnie, związki stworzone przez dziecko spod znaku małpy umocnią się, ale na wielkie porywy serca raczej nie ma co liczyć.

Przyszła praca i kariera małpy

Zodiakalna małpa to największy geniusz w całym chińskim zodiaku. Ma wrodzoną zdolność do rozwiązywania wszystkich trudnych spraw. Odnjduje się w nowym otoczeniu, a jego największym darem jest zdolność do języków obcych. Przyszłość może być dla dziecka spod znaku małpy bardzo obiecująca. Będzie mogło zrealizować najambitniejsze zamierzenia. Zmiana pracy na lepszą? Otwarcie własnej firmy? Zmierzenie się z nowym i trudnym projektem? Na każdym z tych pól można będzie osiągnąć sukces. Jako dorosły małpa będzie posiadać dwa lub więcej wyuczonych zawodów – to niemal norma u ludzi urodzonych w tym znaku. Zodiakalna małpa musi tylko pamiętać o jednym: o ludziach z własnego otoczenia. Nie wolno lekceważyć ich uczuć ani potrzeb, warto zadbać o dobre relacje z nimi. Bo przy wsparciu przyjaciół i znajomych nie będzie celu ani zamierzenia, którego zodiakalnej małpie nie udałoby się osiągnąć. Muszą jednak liczyć się z drugim człowiekiem, ponieważ pęd do sukcesu może je zgubić.

Zobacz też: Zapomnij o nudzie – zabawa bez zabawek
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?