Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Horoskop chiński – owca

| 18.07.2014, aktualizacja: 01.09.2014 | 1

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? Zobacz, co charakteryzuje dzieci urodzone w znaku owcy. Przeczytaj chiński horoskop dla dziecka i sprawdź, co je czeka w przyszłości!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
owca, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Dziecko spod znaku owcy nie zabiega specjalnie o bogactwo i poklask, jest pracowite i nie cofa się przed trudnościami. Owce są zazwyczaj eleganckie i bardzo lubią być częścią jakiejś grupy. Poza tym są typem opiekuńczym, opiekowanie się innymi sprawia im wielką przyjemność. Dzieci spod znaku owcy są trochę jak osiołek Kłapouchy z „Kubusia Puchatka" – zawsze widzą tylko negatywne strony jakiejś sprawy. Zodiakalne dzieci-owce są niezwykle innowacyjne i kreatywne, ich pomysły i ciekawe rozwiązania potrafią wprawić w zdumienie i podziw niejednego dorosłego czy eksperta! Potrafią zawsze stworzyć coś pięknego z niczego. Dziecko spod znaku owcy to marzyciel, który nie lubi planów i harmonogramów – krępują go, a on chce być wolny jak ptak. Potrzebuje jednak od strony rodziców wielkiego wsparcia i rady, gdy już podejmie się jakiegoś działania. Mimo, że chce być jak najbardziej samodzielne, potrzebuje twojej otuchy w każdej chwili.

Sprawdź też tradycyjny horoskop dla twojego dziecka

Miłość i rodzina owcy

Gwiazdy w przyszłości będą sprzyjać małym owcom! A już szczególnie w sferze miłosnej. Inaczej mówiąc, u wszystkich dzieci spod znaku owcy miłość, przyjaźń i czułość będą gościć w życiu codziennie. Ich cechy charakteru nie pozwolą na stagację w związku, wciąż będą pracowały nad tym, by uczucia do ukochanej osoby były ciągle tak samo silne.

Przyszła praca i kariera owcy

Choć zodiakalna owca jest bardzo inteligentna i kreatywna, to bardzo często ma problemy z nauką. Jeśli presja otoczenia jest zbyt duża lub w klasie panuje rywalizacja – mała owca nie da sobie rady, ponieważ jest zbyt wrażliwa. Jeśli będzie wystawiona na krytykę, zamknie się w sobie całkowicie i nic nie będzie jej się udawać. Musisz uważać na jej uczucia, dużo z nią rozmawiać i wspierać ją tak, by poczuła się bardzo wartościowa. Gdy zodiakalna owca dorośnie, należy spodziewać się po niej czegoś twórczego. Los będzie szczególnie łaskawy dla tych dzieci-owiec, które zdecydują się na wdrożenie swoich innowacyjnych pomysłów w życie, przekonanie szefa do własnych racji, zreformowanie firmy. Przyszłość oznacza dla owcy nawał pracy, mnóstwo spraw do załatwienia, szereg nowych kontaktów. Trud jednak z pewnością przyniesie dzieciom spod znaku owcy ogromną satysfakcję! A także bardziej wymierne profity. Zodiakalne owce mogą spodziewać się wielu pochwał, dobrego stanu finansów i zaszczytów.

Zobacz też: 8 sposobów wspierania rozwoju dziecka
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:50 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?