Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Horoskop chiński dla dziecka – pies

| aktualizacja: 25.01.2017 | 1

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? I co je czeka w nadchodzącym chińskim nowym roku? Czytaj chiński horoskop dla dziecka na 2017 rok i sprawdź, co je czeka w przyszłości!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
pies, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Twoje dziecko spod znaku psa to wspaniały, wierny i szlachetny przyjaciel. Jak tylko zrobi się ciepło, wasz dom przepełnią śmiechy i głosy wszystkich dzieci z okolicy, ponieważ dziecko spod znaku psa to uwielbiany przez dzieci kompan zabaw. Zawsze radosny, sprawiedliwy, a przy tym także bardzo inteligentny. Ceni sobie luksus i wygodę, lubi gromadzić materialne dobra i odkładać pieniądze na przyszłość - zaobserwujesz o szczególnie na przełomie wiosny i lata, gdy nagle okaże się, że za swoje oszczędności będzie chciało na wakacyjnym wyjeździe kupić sobie samo pamiątkę. Dzieci-psy nigdy nie zawiodą swojej rodziny i przyjaciół, są bowiem zawsze oddane i szczere. Docenią to szczególnie panie w przedszkolu - jesienią będziesz słuchała samych pozytywnych opinii o swoim maluchu. Wśród znajomych błyszczą, zawsze są dobrymi przywódcami dzięki swojej bezstronności. Mają głęboko zakorzenione najważniejsze wartości, dzięki czemu zima i oczekiwanie na św. Mikołaja będzie czasem spokojnego przygotowywania się do świąt, bo maluch rozumie, że to ważne święta, a mama ma wiele rzeczy do zrobienia. Nie zawsze jednak są skore do słuchania rodziców. Na pierwszym miejscu stawiają innych, ale za bardzo się przejmują różnymi sprawami. Czasami są nieco przytłaczające, właśnie z powodu zbytniej troskliwości. Dzieci spod znaku psa są rozsądne, zawsze mądrze wybierają, dlatego latem poznasz kilku kolegów dziecka, którzy pozostaną z nim nawet do dorosłości. W szkole zawsze są uczciwe, grzeczne i szczere.

Sprawdź też, jak policzyć numerek twojego dziecka
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:51 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?