Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Horoskop chiński – pies

| 15.07.2014, aktualizacja: 01.09.2014 | 1

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? Zobacz, co charakteryzuje dzieci urodzone w znaku psa. Przeczytaj chiński horoskop dla dziecka i sprawdź, co je czeka w przyszłości!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
pies, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Twoje dziecko spod znaku psa to wspaniały, wierny i szlachetny przyjaciel. Zawsze radosny, sprawiedliwy, a przy tym także bardzo inteligentny. Ceni sobie luksus i wygodę, lubi gromadzić materialne dobra i odkładać pieniądze na przyszłość. Psy nigdy nie zawiodą swojej rodziny i przyjaciół, są bowiem zawsze oddane i szczere. Wśród znajomych błyszczą, zawsze są dobrymi przywódcami dzięki swojej bezstronności. Mają głęboko zakorzenione najwazniejsze wartości. Nie zawsze jednak są skore do słuchania rodziców. Na pierwszym miejscu stawiają innych, ale za bardzo się przejmują różnymi sprawami. Czasami są nieco przytłaczające, właśnie z powodu zbytniej troskliwości. Dzieci spod znaku psa są rozsądne, zawsze mądrze wybierają i dlatego zazwyczaj są ulubieńcami nauczycieli. W szkole zawsze są uczciwe, grzeczne i szczere.

Sprawdź też, jak policzyć numerek twojego dziecka

Miłość i rodzina psa

Przyszłość niesie dla psa ogromne możliwości. Nowa, wielka miłość, decyzja o ślubie lub powiększeniu rodziny, przeprowadzka do większego mieszkania lub domu? To wszystko jest w zasięgu zodiakalnego psa, ale... każdy sukces ma swoją cenę. W przyszłości dziecko spod znaku psa dla ukochanej osoby będzie musiało więc z czegoś w swoim życiu zrezygnować lub za szczęście rodzinne zapłacić dość niewygodnym kompromisem. W ostatecznym rozrachunku jednak śmiałe decyzje na pewno się opłacą. To do dziecka spod znaku psa jednak należy wybór.

Przyszła praca i kariera psa

Mały pies jest rozsądny, zdyscyplinowany, dlatego szkoła będzie jego ulubionym miejscem, idealnym by mógł pokazać swoje umiejętności. Nauczyciele będą zodiakalne psy wprost uwielbiać, ponieważ szybko się uczą, są mądre, działają ostrożnie, ale i uczciwie. Zodiakalny pies będzie mógł osiągnąć wiele, będzie musiał być jednak czujny i uważny. Niestety, intuicja może dzecko spod znaku psa zawieść, pochopne działanie sprowadzić na manowce, a jeden wybuch złości zniweczyć tygodnie żmudnej pracy. Droga do sukcesu wymaga rozsądku, dobrego planowania, okiełznania emocji i... współpracy. Zodiakalny pies powinien rozejrzeć się za zaufanym doradcą, kimś na kim można będzie się wesprzeć w trudniejszych chwilach.

Zobacz też: Czym jest inteligencja emocjonalna i jak pomaga dziecku w życiu
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:51 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?