Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Horoskop chiński – smok

| 21.07.2014, aktualizacja: 23.01.2017 | 1

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? Zobacz, co charakteryzuje dzieci urodzone w znaku smoka. Przeczytaj chiński horoskop dla dziecka i sprawdź, co je czeka w przyszłości!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
smok, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Dziecko, którego znakiem jest smok kocha prestiż i niezależność. Urodziło się by robić wielkie rzeczy! Ma w sobie moc i charyzmę, którymi zawojuje świat. Zodiakalne smoki nie tylko odnoszą sukcesy towarzyskie i zawodowe, lecz także inspirują innych. Porażki przyjmują z pokorą i umieją się z nimi pogodzić. Smoki są dowcipne i lubiane w swoim środowisku. Ich popularność może wynikać z faktu, iż są z natury wolnymi duchami. Nie krępują ich prawa i zasady, nie znają żadnych granic. Dziecko spod znaku smoka cechuje ponadto urok osobisty, wspaniałomyślność i energia w działaniu. Smoka łatwo zranić, a wtedy wszelkie prośby i groźby będą na nic – i tak nie zrobi tego, o co go poprosisz.

Sprawdź też, jak policzyć numerek twojego dziecka


Miłość i rodzina smoka

W sferze uczuciowej dziecku spod znaku smoka nie grozi nic złego. W dorosłym życiu pary będą żyć spokojnie i bezpiecznie, single natomiast będą miały wprawdzie szansę znaleźć nową miłość, ale...rozwijać się ona będzie również spokojnie, bez wielkich porywów serc i namiętności. Jest to raczej plusem, ponieważ mimo energicznego usposobienia, smoki lubią spokój i stagnację.

Przyszła praca i kariera smoka

To władcza osobowość, która uważa, że nie obowiązują ją żadne nakazy i zakazy, dlatego czasem może być trudna we współpracy z nauczycielem. W dorosłym życiu smok powinien poważnie traktować pracę i wzmacniać swoją pozycję zawodową. Gwałtowne, nieprzemyślane ruchy nie będą dobre dla przyszłej kariery dzieci spod znaku smoka. Lepiej dwa razy pomyśleć niż raz zrobić coś zbyt pochopnie – tu, tak jak i w przypadku miłości, dobrym sposobem będą spokojne i przemyślane działania.

Zobacz też: Ruch to żywioł dziecka
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:48 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?