Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Horoskop chiński – świnia

| 14.07.2014, aktualizacja: 01.09.2014 | 0

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? Zobacz, co charakteryzuje dzieci urodzone w znaku świni. Przeczytaj chiński horoskop dla dziecka i sprawdź, co je czeka w przyszłości!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
świnia, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Dziecko spod znaku świni jest dobre, uczciwe i niezwykle tolerancyjne. A do tego ma umysł otwarty na wszelkie nowości. Nic dziwnego, że zodiakalna mała świnia łatwo dopasowuje się do zmieniającej się rzeczywistości i bez wahania podejmuje nowe wyzwania. Dzieci urodzone w znaku świni są bardzo miłe i uprzejme, a jednocześnie odznaczają się wewnętrzną siłą. Czasami są nieco naiwne, ale najczęściej są to tylko pozory wynikające z ich altruistycznej natury, bo mają dla wszystkich wielkie serce. Uważają bowiem, że lepiej jest dawać niż brać i właśnie tą zasadą kierują się w życiu. Są empatyczne, wierne, szczere i cierpliwe.

Sprawdź też tradycyjny horoskop dla twojego dziecka

Miłość i rodzina świni

W sferze uczuciowej będzie dziecko spod znaku świni może spodziewać się wielkiej romantycznej miłości. Zodiakalne świnie w stałych związkach doświadczą samych pozytywnych emocji i wielu uniesień. Samotne osoby spotkają drugą połówkę, z którą połączy je wielka miłość – taka, która zdarza się w filmach. Jednak każdy związek, który dziecko spod znaku świni stworzy, zarówno ten już scementowany, jak i zupełnie nowy, będzie wymagał opieki i troski. Warto powstrzymać się od roztrząsania drobnych urazów i wsłuchać w to, co mówi do zodiakalnej świni ukochana osoba.

Przyszła praca i kariera świni

Zodiakalna świnia nie potrafi odmówić kolegom czy nauczycielom. Dla wszystkich ma dużo czasu, cierpliwości i zaufania, zawsze jest też gotowa na ustępstwa czy pomoc. Nie zawsze będzie to dla niej dobre, ponieważ przez to może się zobowiązać w imię przyjaźni do czegość złego. W przyszłości przeszkody, które będą hamowały rozwój zawodowych ambicji lub spowalniały bieg kariery, znikną. Wszystko to za sprawą zmiany sytuacji w pracy lub jakiegoś nowego zadania, ale dorosła osoba spod znaku świni z takimi wyzwaniami sobie poradzi. Nadejdzie również sukces, który będzie bardzo wyczekiwany. Zodiakalna świnia musi tylko uważać na cwaniaczków, którzy będą próbowali zwalić na nią swoje obowiązki i obciążyć dodatkową pracą.

Zobacz: O poczuciu własnej wartości, czyli jak wychować szczęśliwe dziecko
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?