Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Horoskop chiński – szczur

| 25.07.2014, aktualizacja: 01.09.2014 | 0

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? Zobacz, co charakteryzuje dzieci urodzone w znaku szczura. Przeczytaj chiński horoskop dla dziecka i sprawdź, co je czeka w przyszłości!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
szczur, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Dziecko spod znaku szczura jest inteligentne i pomysłowe, konsekwentne w dążeniu do sukcesu. Zodiakalny mały szczur jest pracowity i obdarzony ponadprzeciętną intuicją. Na pierwszy rzut oka szczury wydają się urocze, niepozorne i nieśmiałe, ale dla osiągnięcia zamierzonych celów potrafią kierować się sprytem i przebiegłością. Znak szczura jest pierwszym znakiem zodiaku w cyklu chińskiej astrologii, co w naturalny sposób czyni go osobowością obdarzoną silnymi cechami przywódczymi. Bez problemu i wysiłku szczur przejmuje inicjatywę w swoim otoczeniu. Jak raz wyrobi sobie o czymś opinię to nigdy już jej nie zmieni, dlatego musisz być ostrożna. Nie próbuj go zwodzić, on i tak dojdzie do prawdy swoimi sposobami, a wtedy już nigdy więcej nie obdarzy cię zaufaniem.

Sprawdź też, jak policzyć numerek twojego dziecka

Miłość i rodzina szczura

Zodiakalne szczury kiedy dorosną, będą osobami, które czują potrzebę opieki nad bliskimi. Dzieciom spod znaku szczura, jeśli uda się wyzbyć takich negatywnych uczuć jak zazdrość, zawiść czy nielojalność, dane będzie wiele miłości. Te natomiast, które pozostaną bez pary, nie będą narzekać na brak adoratorów. Lepiej jednak, by nie rzucały się na oślep w każdy nowy związek, bo ktoś może nadużyć ich zaufania, a to spowoduje, że zamkną się w sobie i nie dopuszczą do siebie nikogo, nawet najukochańszej osoby.

Przyszła praca i kariera szczura

Dzieci spod znaku szczura są inteligentne, szybko się uczą, ale nie potrafią stosować się do zasad, które obowiązują w szkole. Musisz mu pomagać w opanowaniu ciągłej chęci rywalizacji, która jest ich żywiołem. Szczury nastawione są na dobre wyniki w nauce i zdeterminowane by dostawać dobre oceny. Zodiakalne szczury powinny w przyszłości zadbać o dobre relacje ze swoimi współpracownikami. W żadnym wypadku osoby spod znaku szczura nie powinny pozwalać sobie na jakiekolwiek zagrania „poniżej pasa”, szemrane interesy, zakulisowe spiski, mimo że spryt i przebiegłość to ich domena. Grając fair, dzieci spod znaku szczura z pewnością w przyszłości osiągną sukces, który da im ogromną satysfakcję.

Zobacz też, co robić by dodać swojemu dziecku pewności siebie i odwagi
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?